gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

herkesin bir fiyatı vardır!!!!!!!!!!

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

herkesin bir fiyatı vardır Adamın biri "herkesin bir fiyatı vardır, ben herkesi satın alırım, hatta İngiltere kraliçesi de buna dahildir" diye sağda solda söyleniyormuş... Kraliçe bunu duyunca adamı yakalatıp huzuruna çıkartmış basmış fırçayı, adam " bir dakika kraliçem sinirlenmeyin 1 milyar sterlin vereyim, 2 milyar vereyim" dedikçe kraliçe köpürmüş "götürün atın bunu zindana" diye bağırmaya başlamış...
    Adamımız nöbetçilerin kolları arasında dışarı çıkarken dönüp "peki" demiş "şu buckhingam sarayının aynısını altından yaptırsam?"
    Kraliçe durmuş "sende o kadar para var mı?" diye sormuş..
    Adam nöbetçilere "fiyatı bulduk, şimdi iş parayı bulmaya kaldı" demiş....

Karşılığı para olmasa bile herkesin bir fiyatı vardır diye düşünüyorum...
    Bu bazen sadece bir tebessüm...
    Bazen ölüm tehdidi...
    Bazen bir sıcak dost eli...
    Bazen de fikir kardeşliğidir...
    Kendine bedel biçebilecek arkadaşım varmı?....

herkesin bir fiyatı vardır!!!!!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. volkan konak-herkesin bir derdi var(cerrahpaşa)

volkan konak-herkesin bir derdi var(cerrahpaşa)

cerrahpaşa nota cerrahpasa nota cerrahpaşa notaları notası herkesin bir derdi var hikayesi Ah gurbet zalım gurbet Ağlatırsın adamı Gözümde yaş kalmadı Bıraksana yakamı Vay seni Cerrahpaşa İçmem suyundan içmem Bi dahaki seneye Yolcu da gelup geçmem Yaş akar gözüm sızlar Ne kalur gerisine Herkesun bir derdi var Durur içerisinde İnandık doktorlara Öyle böyle dediler Ayrılık defterini...
  2. Sagopa Kajmer - Herkesin Bir Suçu Var

Sagopa Kajmer - Herkesin Bir Suçu Var

Sagopa Verse: Canini Yakacak Eller Uzatiyorlar İnsanlar. KaÇ RÜyani Yakaladin? Ben Bİr KaÇini Ama Soyut. Kolunu Jİletİn KeskİnlİĞİyle Keser Bİrİsİ Yazar Koluna Ben VÜcuduma DeĞİl Yapraklarima Yaziyorum. Ben Hep O KÜÇÜk ÇocuĞu DÜŞÜnerek Yazoyirum HİÇ De Mutlu DeĞİldİ Ve Ayna KarŞisinda Çekİngen SahİplİĞİ Zayif Bİr Bedene SiĞdirilmiŞ GÜÇ Burnunu SÜrtmekten, İyİnİn Kokusunu Almam GÜÇ. Turnanin...
  3. Kolera - Herkesin Bir Suçu Var

Kolera - Herkesin Bir Suçu Var

(Sagopa Kajmer & Kolera)~ Sagopa ~ verse:Canını yakacak eller uzatıyorlar insanlar.kaç rüyanı yakaladın? ben bir kaçını ama soyut.kolunu jiletin keskinliğiyle keser birisi yazar kolunaben vücuduma değil yapraklarıma yazıyorum.ben hep o küçük çocuğu düşünerek yazıyorumhiç de mutlu değildi ve ayna karşısında çekingensahipliği zayıf bir bedene sığdırılmış güçburnunu sürtmekten, iyinin...
  4. Herkesin bir derdi var durur içerisinde

Herkesin bir derdi var durur içerisinde

durur içerisinde herkesin bir derdi var durur içerisinde herkesin bir derdi var hikayesi volkan konak hikayesi türküsünün Bir dünyam var oradayım, benim yarattığım, içinde ben ve sevdiklerimin olduğu bana göre çok güzel olan bir dünya. İnsanlar gelir o dünyaya bazan, bir kahve içimi durup giderler, bazıları bir ömür kalmak isterler, bazılarını ben istemem, bazıları dünyamı istemez. Dünyam da...

Sayfayı Paylaş