gebe
  1. LuCkYMooN

LuCkYMooN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Herkesin duaları kabul olsun...

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında LuCkYMooN tarafından paylaşıldı.

2. cagatay01

cagatay01 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah bu günde ettıgımız dualar kabul olurçç

Herkesin duaları kabul olsun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dualarımız neden kabul olmuyor?

dualarımız neden kabul olmuyor?

allah dualarımı kabul etmiyor İbrahim b. Edhem, Basra Çarşısı'ndan geçiyordu. İnsanlar onu bulmuşken etrafına toplandılar ve sordular: "Allah’a dua ediyoruz da, O, bizim duamızı kabul etmiyor. Neden?" İbrahim b. Edhem şu cevabı veriyor: Çünkü, sizin kalpleriniz on şeyden dolayı ölmüş: 1- Allah’ı bilirsiniz ama O'na kulluk etmezsiniz. 2- Kur'an okursunuz, ama onunla amel...
  2. Dualar neden kabul olmaz?

Dualar neden kabul olmaz?

dualar neden kabul olmaz melekler mekanı dualar İbrahim Ethem bir gün Basra çarşısında gezerken halktan bazıları şöyle sordu : “Kuran’da Allah,Bana dua edin icabet edeyim buyuruyor .Biz Allah’a dua ediyoruz fakat neden kabul olunmuyor? ” İbrahim Ethem dedi ki: Kalbiniz on şeyden ölmüştür: Allah’ı tanırsınız, ama hakkını eda etmezsiniz. Allah’ın kitabını okursunuz, ama onunla...
  3. Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

Sizler öyle bir mucizesiniz ki, sanki ''Meleklermekani'' ismine uysun diye yer yüzünde ki tüm görünen Melek'ler sizlersiniz ve bu site sizlerin mekanı ki, sizler buraya üye oldunuz. Yıllar önce, sevgili arkadaşım Sadmin ''bu sitenin adı ne olsun'' diye sorduğunda, direk ''Meleklermekanı'' olsun demiştim. Ve ben yıllardır, gerek çette, gerek ise yazdığım konularda sizlere hiç fark etmeden,...
  4. neden dualarım kabul olmuyo

neden dualarım kabul olmuyo

benim neden dualarım kabul olmuyo anlamadım okumadıgım dua kalmadı :(
  5. Dua ediyorum kabul olmuyor neden?

Dua ediyorum kabul olmuyor neden?

Şartlarına uygunsa dua kabul olur. Hadis-i şerifte, (Rabbiniz kerimdir, kendine açılan eli boş çevirmekten haya eder, edilen duayı kabul eder) buyuruldu. (Tirmizi) Duanın kabul olması için bazı hususlara dikkat etmek gerekir. Sebeplere yapışmadan istemek kuru bir temennidir. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Çalışmadan dua eden, silahsız harbe giden gibidir.) [Deylemi] Yapılacak işlerden...

Sayfayı Paylaş