gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

herkesten aşkına kucak dolusu......

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

ALTTAKİ LİNKİ TIKLAYIN AÇILAN SAYFANIN HERYERİNE İSTEDİĞİNİZ KADAR MAUSE İLE TIKLAYIP BASILI TUTUN. HEPSİNİ KUCAK DOLUSU SİZE YOLLUYORUM....SİZDE İSTEDİĞİNİZE YOLLAYIN:):):)

http://www.procreo.jp/labo/flower_garden.swf

herkesten aşkına kucak dolusu...... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sakarya'dan kucak dolusu slm

sakarya'dan kucak dolusu slm

herkse slm ben arzu keyıflı forumlar dılerım:Laie_23::Laie_23::Laie_23:
  2. Aşkımızı herkes bilsin

Aşkımızı herkes bilsin

ŞARKICI FERHAT GÖÇER EŞİNDEN BOŞANDIKTAN SONRA ’SARI ŞEKERİM’ DEDİĞİ ÖMÜR GEDİK İLE AŞK YAŞAMAYA BAŞLAMIŞTI. Bir süre aşklarını en yakın çevrelerinden bile saklayan Göçer ile Gedik artık davetlere, gece gezmelerine birlikte el ele gidiyorlar. Göçer, Ömür Gedik’le büyük aşk yaşadıklarını belirterek, ’Artık saklanacak bir şey yok. Aşkımızı herkes bilsin, duysun’ diyor.
  3. Bütün meleklere kUCAK DOLUSU merhaba

Bütün meleklere kUCAK DOLUSU merhaba

Bende aranıza yeni katıldım.İSTANBUL'da yaşıyorum . Umarım keyifli zamanlar geçiririm ve faydalı bilgiler edinirim.Bende bir meleğim bir kanatlarım eksik:laugh:
  4. Kucak  Dolusu Sevgiler

Kucak Dolusu Sevgiler

Merhaba bende aranıza yeni katıldım güzel arkadaşlıklar kurup keyifli paylaşımlara bulunmak dileğiyle... Herkese Durudan kucak dolusu sevgileryupis
  5. Herkese slm olsun...kucaklarımız bebişş dolsun....

Herkese slm olsun...kucaklarımız bebişş dolsun....

ARAKDASLAR MERHABA... Benim gibii bebek özlemii çekenlerlee konusmak istedim......haziran 6 da 3 yıllık evli olcam....1 yıl önce bir kürtaj gecirdim.8 haftalık bebegimi kaybettim malesef....ama yılmadan usanmadan yenii hamileliklere yelken acmak istiyomrum...2 gün öncede rahim filimii cekildim..benimle konusmakk paylaşmakk isteyen arakdaslarıı bekliyorum.....hepinize saygılarr:ohoh:

Sayfayı Paylaş