gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Herkez Baksin LÜtfen!!! Cocuklarla ilqili ...

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Herkez Baksin LÜtfen!!! Cocuklarla ilqili ...

ay çitooo gece gece içimi yaktın yaaa ççok fena oldum
    bu ne çıldırtan denge yaprak döker bir yanımız bir yanımız bahar bahçee
    yaman çelişki başka bişe diyemiyorum + 100

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

valla katılıyorum çok acı bişey emeğine sağlık çitos bendende rep

4. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

içim çok köti oldu... nekadar güzel b açıklama.. gerçekten bazı şeylerin farkında değiliz.. paylaşım için sağol canım

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

onlarda ınsanbı farkımız yok..ınsanlık kotu yerlere gıdıo..herkes kendını dusunur oldu..yazık elımden gelenı yapyorum..bunları gordukce hıc bısey oldugumu farkedıyorum...

6. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ALLLAH hepimizin yardımcısı olsun valla.Kimi insanlar herşeye sahiptir şükretmesini bilmez kimi insan tek bir lokma ekmege binlerce şükür eder emegine saglık canım

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

bizim sıpalara gösterecez bunu..yemek yememek için zırlayanlara gösterecez:(allahım yardımcıları olsun işte lafın bittiği yer bu olsa gerek:(

Herkez Baksin LÜtfen!!! Cocuklarla ilqili ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asik olanlar baksin...

Asik olanlar baksin...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Herkeze selammmmm

Herkeze selammmmm

Merhaba arkadaşlar sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim... bir başka siteye daha üyeyim sitenin bir anda bağlantısında problem olunca nette geziyim dedim ve melekler mekanı yazısını görünce acaba tıklasammı tıklamasammı:) diye düşünürken tıkladım ve iyiki tıklamışım :) çok beğendim içeriği sizlerin birbirlerinizle olan dostluğunu görünce üye olmaya karar verdim.Kendimi tanıtmaya gelince 40...
  3. cocuklarınız ....

cocuklarınız ....

Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil, Onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları. Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller. Onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil. Çünkü onların da kendi düşünceleri vardır. Bedenlerini tutabilirsiniz, ...ruhlarını değil. Çünkü ruhlar yarındadır, Siz ise yarını...
  4. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim
  5. HERKEZE MERHABALAR

HERKEZE MERHABALAR

BEN 3 YILLIK VELİYİM İLK 2 BUÇUK SENE ÇOÇUK ISTEMEDİK SONRA KORUNMAYI BIRAKTIK AMA NORMAL YOLLA ÇOÇUGUMUZ OLMADI. BEN DE PCOS HASTALIGI VAR ONUN İÇİN DOKTORA GİTTİM BANA KLOMEN VERDİ 5,GÜNÜ BAŞLADIM BUGUN 3,HAPIMI İÇEÇEM AMA KASIKLARIMDA AGRI VAR. SİZCE BUNUN OLMASI NORMAL Mİ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Sayfayı Paylaş