gebe
  1. BİR SİTEMİM VAR

BİR SİTEMİM VAR Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    8

herkeze hayırlı sabahlar

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında BİR SİTEMİM VAR tarafından paylaşıldı.

bebeğim bugün 12hafta 1gunluk oldu çok mutluyum rabbim herkese bu duyguyu yaşatsın

herkeze hayırlı sabahlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herkeze keyifli forumlar...

herkeze keyifli forumlar...

kankiler aranıza bende geldim,aranıza alırmısınız benide..:cheer2: sadece bizimde bir sitemiz var artık... paylaşımlarımla siteye renk katıcam...
  2. Herkeze selammmmm

Herkeze selammmmm

Merhaba arkadaşlar sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim... bir başka siteye daha üyeyim sitenin bir anda bağlantısında problem olunca nette geziyim dedim ve melekler mekanı yazısını görünce acaba tıklasammı tıklamasammı:) diye düşünürken tıkladım ve iyiki tıklamışım :) çok beğendim içeriği sizlerin birbirlerinizle olan dostluğunu görünce üye olmaya karar verdim.Kendimi tanıtmaya gelince 40...
  3. Hayırlı sabahlar melekler

Hayırlı sabahlar melekler

Yâ Rabbî! Kerem ve lütfunla hidâyet ettiğin kalbi tekrar dalâlete, sapıklığa meylettirme. Belâları bizden sarf eyle, çevir ve değiştir. Ey affı çok olan, günahları örten Rabbim! O günahlar dolayısı ile bizden intikam alma. Bize azâb etme...AMİN... Hayırlı Sabahlar..
  4. Hayırlı sabahlar meleklerim

Hayırlı sabahlar meleklerim

SELAMUN ALEYKÜM; Mekke Ufuklarında ALLAH'IN Nuruyla,Ümmetini Selamlayan Gül Yüzlü Nur PEYGANBERİN,Selamı Şefaatı Üzerinize Olsun. Hayırlı sabahlar
  5. HERKEZE MERHABALAR

HERKEZE MERHABALAR

BEN 3 YILLIK VELİYİM İLK 2 BUÇUK SENE ÇOÇUK ISTEMEDİK SONRA KORUNMAYI BIRAKTIK AMA NORMAL YOLLA ÇOÇUGUMUZ OLMADI. BEN DE PCOS HASTALIGI VAR ONUN İÇİN DOKTORA GİTTİM BANA KLOMEN VERDİ 5,GÜNÜ BAŞLADIM BUGUN 3,HAPIMI İÇEÇEM AMA KASIKLARIMDA AGRI VAR. SİZCE BUNUN OLMASI NORMAL Mİ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Sayfayı Paylaş