gebe
  1. nilsu_23

nilsu_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

herkeze keyifli forumlar...

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında nilsu_23 tarafından paylaşıldı.

kankiler aranıza bende geldim,aranıza alırmısınız benide..:cheer2: sadece bizimde bir sitemiz var artık... paylaşımlarımla siteye renk katıcam...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: herkeze keyifli forumlar...
    aramızdasın canım ;)keyifli forumlar hoşgeldin

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

hoş geldin sefalar getirdin:)keyifli ve bol paylaşımlar

4. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Hoşgeldin nilsu :)

herkeze keyifli forumlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merhaba herkeze.

Merhaba herkeze.

Selam nasılsınız? aranıza bende yeni geldim ismim Asiye çorlu da ikamet ediyorum.Öğrenciyim bi tane kedim var. Atletizm, basketbol,bowling gibi sporlar ile ilgileniyorum. Hayvanları çok seviyorum :yo: Sitenizi google aracılıgı ile buldum baktım inceledim ve begendim sanıyorum ki iyi anlasıyorsunuz güzel ortam var. Ee bide benim ilgi alanım evcil hayvanlar olunca iş degişti.. :clapping: Ee...
  2. herkeze selam

herkeze selam

rkadaşlar merhaba aranıza katılmaktan büyük mutluluk duydum iyi paylaşımlar:Dancing_tongue:
  3. Herkeze meraba

Herkeze meraba

meraba ben özge 19 yaşındayım ve 2 aylık hamıleyim.. inşallah benide aranıza alırsınız:)
  4. iyi forumlar

iyi forumlar

geçerken uğradım :) iyi forumlar ve iyi pazarlar sonrasında iyi haftalar diliyorum arkadaşlar... Van depremin, yaşadım konya ya yerleştim elinizdeki herşeyin kıymetini iyi bilin sağlıcakla kalın :)
  5. HERKEZE MERHABALAR

HERKEZE MERHABALAR

BEN 3 YILLIK VELİYİM İLK 2 BUÇUK SENE ÇOÇUK ISTEMEDİK SONRA KORUNMAYI BIRAKTIK AMA NORMAL YOLLA ÇOÇUGUMUZ OLMADI. BEN DE PCOS HASTALIGI VAR ONUN İÇİN DOKTORA GİTTİM BANA KLOMEN VERDİ 5,GÜNÜ BAŞLADIM BUGUN 3,HAPIMI İÇEÇEM AMA KASIKLARIMDA AGRI VAR. SİZCE BUNUN OLMASI NORMAL Mİ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Sayfayı Paylaş