gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Herkezin Yavrusu Kendisine Güzel

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Herkezin Yavrusu Kendisine Güzel

ayyyyyyyyyyyyy cok güzell yaaaaaa
    emeginize kocaman saglık adminim

Herkezin Yavrusu Kendisine Güzel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendini İfade Etme ve Güzel Konuşma

Kendini İfade Etme ve Güzel Konuşma

kendini ifade edebilme kendini ifade etmenin yolları etme sanatı iyi etmenin yolları etme Dogum anindan itibaren cocuk kendisiyle konusulmasini ister. Arastirmalar gosteriyor ki; yeni dogmus bir bebekle ne kadar ilgilenir, konusulur, ve ona sarki soylenir, hikayeler okunursa; ruhsal yonden cocuk o kadar saglikli olur. Mümkünse, sizin ne okuyup durduğunuzu bile anlamadığı bebeklik döneminde...
  2. Deve yavrusu

Deve yavrusu

Rüyada deve yavrusu görmek, serefli bir çocuga isarettir. Yaninda deve yavrusu oldugunu gören kimsenin, erkek bir çocugu olur. Bazi tabirciler, deve yavrusu ve bütün hayvan yavrularina dokunmak üzüntü, mesguliyet ve kedere isaret eder, dediler.
  3. Kanguru Yavrusu

Kanguru Yavrusu

kanguru yavrusu rüyada kanguru yavrusu görmek
  4. Herkeze selammmmm

Herkeze selammmmm

Merhaba arkadaşlar sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim... bir başka siteye daha üyeyim sitenin bir anda bağlantısında problem olunca nette geziyim dedim ve melekler mekanı yazısını görünce acaba tıklasammı tıklamasammı:) diye düşünürken tıkladım ve iyiki tıklamışım :) çok beğendim içeriği sizlerin birbirlerinizle olan dostluğunu görünce üye olmaya karar verdim.Kendimi tanıtmaya gelince 40...
  5. hamile iken kendinizi güzel buluyormusunuz?

hamile iken kendinizi güzel buluyormusunuz?

Hamilelikte bakım Hamilelikte ideal kilo Merhaba kızlar Hamile kaldınız ve birçok değişiklik meydana geldi siz kendinizi bu şekilde beğeniyormusunuz? koca göebeginiz sizi mutlu yoksa mutsuzmu ediyor, şayet hamilelikte alınan kiloları vermek için yani doğum sonrası diyet yapmak için bilgi arıyor ve bir de gebelikte cilt bakımı konusunda bilgi edinmek istiyorsanız aşağıda ki önerilerimizi...

Sayfayı Paylaş