gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Herneyse leman samdan

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Leman Sam - Herneyse gökhan türkmen herneyse sözleri
    Aslında çokkk eski bir parça ama ben yeniden anımsadım bu günlerde özellikle sabahın erken saatlerinde işe gitmek için yola çıktığında otobüse binip direk bu parçayı dinleyeceksin ... o uykulu yolculuk anı off süper oluyor .. Tavsiye ederim..

Ve ben artık seninle yapamıyorum
    Birtanem,elimde değil
    İstesem de,istesem de yapamıyorum
    Ve seni aramak gelmiyor içimden
    Aşk sözleri batıyor
    Sarılsan da,yalvarsan da yapamıyorum
    İnanamıyorum,bu hale nasıl düştük bilemiyorum
    Sende mi bende mi
    Herneyse,her kimdeyse neyse
    Bilemiyorum

Ve ben artık seninle yapamıyorum
    Birtanem,bırak beni
    İstesem de,istesem de yapamıyorum
    Ve seni aramak gelmiyor içimden
    Eskisi gibi değil
    Sarılsan da,yalvarsan da yapamıyorum
    İnanamıyorum,bu hale nasıl düştük bilemiyorum
    Sende mi bende mi
    Herneyse,her kimdeyse neyse
    Bilemiyorum ..

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

hüzünlü bir şarkı olmuş güzel bir çalışma....

3. misafir melek

sezen aksu nun -sende benin kadar gerçekleri görüyorsun -şarkısı süperr olmuş.

4. misafir melek

leman sam ne güzel söylemiş- ayrılığa dayanamam -şarkısını......

5. misafir melek

Leman Sam - Herneyse
    herneyse diyorya şarkı , çekemeyeceksen gülün nazını ne dikenine dokun nede incit...

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bilmiyorum birdaha konumu ziyaret edip yorumu görcekmisin ama çok haklısın herşeye de herneyse .. denmez teşekkür ederim ..

7. misafir melek

tual
    bu şarkı harika olmuş tual den kabus şarkısı .....

Herneyse leman samdan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana

Sana

Her yerde kar var ve dışarısı tahmin edilemeyecek kadar soğuk.Aklımda binlerce düşünce var ve sen.Binlerce düşüncenin içinden sıyrılıp, ortaya çıkan yada onların içinde sivrilen sen. Seni bana kim verdi;kim tanıştırdı nasıl tanıştık hatırlamazsın bile. Şimdi sana oturup anlatsam bana gülersin.Okula ilk hafta gelmemiştin,ikinci hafta geldiğinde arkada oturuyordun.İngilizce Öğretmenimiz Hasan...
  2. Herneyse

Herneyse

HERNEYSE Herneyse …… Doğru yerde doğru insan ..... İşte bu gerçekten yüreğini ortaya koymak ve en iyisini dilemek gibi birşey…… Hatamız aynı omuzu aramış olmamız, isteklerimiz, beklentilerimiz, içimizdeki o çocuğu serbest bırakma arzusu ve hayatımızın geri kalan bölümünü kah tek başımıza dik yürüyerek, kah bir başkasından bir omuzluk yardım alarak o yola devam etmek. işte burada...
  3. Leman Sam - Kıyamam Sana

Leman Sam - Kıyamam Sana

Bir gün anlayacaksın neden sessizce gittiğimi Senden vazgeçmek uğruna nasıl bir savaş verdiğimi Mevsim kış olur hani bir yudum güneş bulamazsın Sonsuz uçurumlardaki çiçeklere dokunamazsın Her sabah bir sayfa daha eksilip gidiyor ömrümden Gönlümün yıkıntılarında can çekişiyor umutlarım Ellerimde acı var ellerini tutamam kıyamam kıyamam sana Yollarımda ayaz var yaklaşma yollarıma kıyamam...
  4. Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse sözleri

Leman Sam - Herneyse Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,elimde değil İstesem de,istesem de yapamıyorum Ve seni aramak gelmiyor içimden Aşk sözleri batıyor Sarılsan da,yalvarsan da yapamıyorum İnanamıyorum,bu hale nasıl düştük bilemiyorum Sende mi bende mi Herneyse,her kimdeyse neyse Bilemiyorum Ve ben artık seninle yapamıyorum Birtanem,bırak beni İstesem de,istesem de...
  5. Hostroloji 'leman dergisinden'

Hostroloji 'leman dergisinden'

not: Hast diye başlayan başlıktanda anlaşılacağı gibi biraz edebi geniş bi fal olmuş., tarafımdan en ufak bi katkı yoktur. yeşillik olsun diye ekledim. bazı cümleler için şimdiden affola:)

Sayfayı Paylaş