gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Herry 2011 Koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

herry herry 2011 2011 koleksiyonu ilkbahar yaz yaz
    Dünyaca ünlü giyim markalarından herry 2011 için hazırkadığı koleksiyonunu beğenenleriyle buluşturdu... İşte Herry'nin yeni koleksiyonu

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG][​IMG]
    teşekkürler balım:tik:

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Beyaz şapkaya bayıdım çok hoşlar.Sağol şulecim.

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sen sağol dişeps'im :kiss:

Herry 2011 Koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herry 2010 Yaz Koleksiyonu

Herry 2010 Yaz Koleksiyonu

Ünlü marka Herry'nin birbirinden şık kıyafetlerden oluşan 2010 yaz koleksiyonunu beğeninize sunuyorum kızlar... İnanın ben şu güzel şu güzel diye seçim yapamadım bana göre hepsi birbirinden şık ve güzel kıyafetler bakalım siz neler düşünüceksiniz :tik: Özellikle buna bayıldım çok şık öyle değilmi :)
  2. bershka yaz 2011 koleksiyonu

bershka yaz 2011 koleksiyonu

yaz geliyor gardolaplarımızda yazlıklara yer açarken bu güzel cıvıl cıvıl cicişlere bakmadan geçmeyin sakınnn :D:D Bershka Yaz 2011 Lookbook cıvıl cıvıl renklerin olduğu dantel detaylar,çiçek desenleri ve çizgiler sıklıkla kullanılmış görünüyor.Tulum modası bu yazda yerini bırakmamış.
  3. Journey 2011 Yaz Koleksiyonu

Journey 2011 Yaz Koleksiyonu

journey 2011 journey 2011 yaz yaz koleksiyonu elbise modelleri jorney Özellikle çalışan bayanların tercih ettiği journey, bu yıl da yine çalışan bayanları cıvıl cıvıl göstermekten geri kalmamış. Senenin modası olan pudra tonlu geniş elbise oldukça şık görünüyor. Saten ağırlık bir koleksiyon olsa da eminim bütün bayanlar severek kullanacaklar.
  4. J.Crew 2011 yaz koleksiyonu

J.Crew 2011 yaz koleksiyonu

jcrew türkiye j crew, j crew istanbul, j crew catologue, 2011 moda, 2011 modası Markaların yaz koleksiyonlarının Lookbook’ ları bizlere güzel fikirler veriyor. Bu yüzden Türkiye’de olmayan markalar olsa bile sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. J.Crew koleksiyonunda Zara’da olduğu gibi pantolonların paçaları kısa kullanılmış. Neon ve pastel renklerde şortlar, uzun etekler ve gömlekler dikkat...
  5. Sarar 2011 Sonbahar Koleksiyonu

Sarar 2011 Sonbahar Koleksiyonu

sarar 2011 koleksiyonu 2012 koleksiyonu 2012 kış modelleri hakkında aradığınız herşey için Meleklermekani.com. Şık çizgisinden hiçbir sezon taviz vermeyen "SARAR" bu sezonda yine harika! Kürklerin ve deri eldivenlerin öne çıktığı bu harika koleksiyonda; siyah,petrol mavisi, gri ve karamel tonları hakim. Kürk oldukça hoş görünüyor... Davete giderken incecik narin bir elbise modeli...

Sayfayı Paylaş