gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Hersey Cicekten Olsaydi :)

Konu, 'Çöplük' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zabitan

zabitan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hersey Cicekten Olsaydi :)

Mükemmeller yaa.. :)

Hersey Cicekten Olsaydi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cicekler...

Cicekler...

Elimdeki çiçeklerin ikisi hariç hepsi papatya,ikisi hariç hepsi gül ve ikisi hariç hepsi karanfil olduğuna göre elimde hangi çiçekten kaç tane bulunmaktadır??:tea::tea::tea:
  2. cicekler ciziyorum

cicekler ciziyorum

Çiçekler Çiziyorum Öğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarınınher yerde onları görüyorum evde, sokakta kırlarda kedilerin burnunda gün ışığındaÖğrendim öğreneli ne işe yaradığını çiçek tozlarının çiçekler çiziyorum elime ne geçersetoprağa çiçekler duvarlara çiçekler sabaha masayaokul çantasına önlüklere yakalara eldivenlere Ne kadar çoğalırsa çiçekler o kadar çoğalmaz mı çiçek...
  3. hersey dahillll

hersey dahillll

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cicek gifleri...

Cicek gifleri...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş