gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

herşey dahil kombinler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 20 Mart 2009
herşey dahil kombinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herşeyimsin...

herşeyimsin...

susuşlarımsın haykırışlarımsın...vazgeçilmezimsin...öyle kötü bi haldeyimki neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorum..tek bildiğim seni çok seviyorum...vazgeçemeyecek kadar çok...
  2. herşeyime

herşeyime

slm kızlar bn yeniyim yüreğimin diğer parçası mehmetimdir.çok sewiorm onu. bilginize...
  3. herşeyimsin

herşeyimsin

Herşeyimsin Güzel bir romanın sayfaları gibiyim,kapağı sen, Bir kuşun yüreği gibi sanki yüreğim,özgür, Ama kanatları sen, Kokladığın bir çiçeğim ben belki,ama özü senn. Başını kaldırıp gökyüzünde yıldızlara baktığında, Baktığın her hangi bir yıldızım ben aslında, Başını indirdiğinde ise kalbinde, Evet bir yıldız gibiyim,ama ışığı sen. Yüzün güldüğü zaman,gözündeki o ışığın, aslında ben,...
  4. Herşey Dahil (All Inclusive) Ne Demektir?

Herşey Dahil (All Inclusive) Ne Demektir?

herşey dahil, all inclusive, ne demektir, açılımı, neleri kapsar, anlamı, ile ilgili bilgiler burada melekler Tatil araştırmaları yaparken sıklıkla rastladığımız kelimelerden biri de ''Herşey Dahil (All Inclusive) '' dir melekler.Kelimeden az çok anlamı belli oluyor diyebilirsiniz ama yine de şu yazdıklarımızı bir okuyun siz... Ülkemizdeki “her şey dahil sistemi"nde müşteri...

Sayfayı Paylaş