gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

herşey Madonna için

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Jesus Luz toyluğun verdiği etkiden midir nedir hayatında büyük değişimler içerinde yakın çevresi endişeli.....

GENÇ SEVGİLİSİ EVİNE YERLEŞTİ!
    MADONNA'NIN GENÇ SEVGİLİSİ JESUS LUZ, ÜNLÜ ŞARKICIYLA BİRLİKTE YAŞAMAK İÇİN BREZİLYA'DAKİ HAYATINA SON VERDİ..

Madonna'nın New York'taki evine taşındı. Brezilya'da bağlı olduğu modellik ajansıyla tüm bağlantılarını kopartan ve New York'ta bir ajansla çalışmaya başlayan Luz'ın kendisini tamamen Madonna'nın ellerine teslim ettiği söyleniyor. Son günlerde sık sık Kabala merkezini ziyaret eden Luz'a yakın kaynaklar, 'Jesus büyük bir hata yapıyor.

Tüm hayatını ve arkadaşlarını silerek kendisini Madonna'ya adadı. Ayrıldıklarında sudan çıkmış balığa dönecek' şeklinde konuşuyor. Madonna'nın model sevgilisi Jesus Luz, ünlü şarkıcıyla birlikte yaşamak için Brezilya'daki hayatına son verdi ve Madonna'nın New York'taki evine taşındı. Brezilya'da bağlı olduğu modellik ajansıyla tüm bağlantılarını kopartan ve New York'ta bir ajansla çalışmaya başlayan Luz'ın kendisini tamamen Madonna'nın ellerine teslim ettiği söyleniyor.

Son günlerde sık sık Kabala merkezini ziyaret eden Luz'a yakın kaynaklar, 'Jesus büyük bir hata yapıyor. Tüm hayatını ve arkadaşlarını silerek kendisini Madonna'ya adadı. Ayrıldıklarında sudan çıkmış balığa dönecek' şeklinde konuşuyor.

herşey Madonna için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cildiniz için gereken herşey..

cildiniz için gereken herşey..

**Cildinizin güzelliği için her zaman beslenmenizde havuç, limon, salatalık, maydanoz, tere, elmayı bol bol yiyip vücudunuza da sularını sürerek kulanın. Cildi temizleyen bitki, meyve ve sebzeleri çay veya lapa olarak kullanırken taze yapıp kullanın. Bekletmeyin. Çok ciddi cilt rahatsızlıklarında doktora baş vurun. Cildin Temizlenişi, Beslenmesi & Güzellik Önerileri ** Yüzü süt ile...
  2. Senin içindi Bütün Herşey ....

Senin içindi Bütün Herşey ....

Senin İçindi Her şey.. Gözlerim gözlerine bakmak, Ellerim ellerini tutmak içindi. Dudaklarım dudaklarına muhtaç.. Leblerim kuru, mağrur ve çoraktı.. Aydan düşmüş bir çocuk gibiydim. Başımı öksüz çocukların başı gibi okşadığında sen Ben firar ettim işte o gün kahrolası yalnızlığımdan.. Ellerin dizlerindeki başımı sevmek içindi.. Gök yarılıp, ayın şavkı düştüğünde Sensiz...
  3. herşey sanat için

herşey sanat için

ünlü aktör Angelina Jolie rol alacağı filim için vücunda değiliklik yapmak zorunda sanat uğruna kendinden ödün vermek zorunda kalan oyuncu bakalım ne yapacak haberimizde.... SON ROLÜ İÇİN 10 KİLO VERECEK! HOLLYWOOD'UN EN SEKSİ AKTRİSLERİNDEN ANGELİNA JOLİE, SON FİLMİ 'TUZ' İÇİN 10 KİLO BİRDEN ZAYIFLAYACAK.... Çekimleri ABD'nin Washington kentinde yapılacak filmde 'Evelyn Salt' adında bir...
  4. Herşey vatan için

Herşey vatan için

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Herşey Vatan İçin

Herşey Vatan İçin

konuyu nereye açacağımı bilemedim çünkü bir yer bulamadım kusura bakmayın YouTube - Vatan - Hersey Vatan Icin

Sayfayı Paylaş