gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

herşey para diyenlere

Konu, 'Hayat Bilgisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

*Ev satın alabilir. Fakat yuvayı değil. .....
    Yatağı satın alabilir.
    Fakat uykuyu değil.
    .....
    Saati satın alabilir.
    Fakat zamanı değil.
    .....
    Kitap satın alabilir.
    Fakat bilgeliği değil.
    .....
    Ünvan, mevki, etiket satın alabilir.
    Fakat saygınlık değil.
    .....
    İlaç satın alabilir.
    Fakat sağlık değil.
    .....
    Kan satın alabilir.
    Fakat yaşam değil.*

herşey para diyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herşeyimsin

herşeyimsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Herşeyin başı PARA

Herşeyin başı PARA

doğduğumuz andan itibaren hayatın pahalılı ile karşılaşırken bakınız ki evlenmek ayrılmak adım atmak bile paraya dayanıyor.... 2 MİLYON $’LIK BOŞANMA! ÖNDER BEKENSİR, BODRUM’DA 13 MİLYON DOLARA OTEL BULDU. SÜREYYA’YA ‘BABANDAN 15 MİLYON DOLAR İSTE’ DEYİNCE İPLER KOPTU. ‘ALDATILDIM’ DEMİŞTİ! İddiayı göre Önder ile Süreyya evlendikten bir süre sonra ortak iş yapmak için arayışa...
  3. herşeyimsin...

herşeyimsin...

susuşlarımsın haykırışlarımsın...vazgeçilmezimsin...öyle kötü bi haldeyimki neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorum..tek bildiğim seni çok seviyorum...vazgeçemeyecek kadar çok...
  4. herşeyime

herşeyime

slm kızlar bn yeniyim yüreğimin diğer parçası mehmetimdir.çok sewiorm onu. bilginize...
  5. herşeyimsin

herşeyimsin

Herşeyimsin Güzel bir romanın sayfaları gibiyim,kapağı sen, Bir kuşun yüreği gibi sanki yüreğim,özgür, Ama kanatları sen, Kokladığın bir çiçeğim ben belki,ama özü senn. Başını kaldırıp gökyüzünde yıldızlara baktığında, Baktığın her hangi bir yıldızım ben aslında, Başını indirdiğinde ise kalbinde, Evet bir yıldız gibiyim,ama ışığı sen. Yüzün güldüğü zaman,gözündeki o ışığın, aslında ben,...

Sayfayı Paylaş