gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

herşey sende gizli

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

herşey sende gizli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herşey sende

Herşey sende

Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin.. Yaşadıklarını kar sayma: Yaşadığın kadar yakınsın sonuna; Ne kadar yaşarsan yaşa, Sevdiğin kadardır ömrün.....
  2. Herşey sende gizli!..

Herşey sende gizli!..

Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin.. Yaşadıklarını kar sayma: Yaşadığın kadar yakınsın sonuna; Ne kadar yaşarsan yaşa, Sevdiğin kadardır ömrün.. Gülebildiğin...
  3. herşey bu iksirlerde gizli

herşey bu iksirlerde gizli

Bütün iksirleri sizler için derledim.Aradığın mucize iksirler burda..Sağlıklı günler sizlerin olsun meleklerim:) Çilek Suyu; Vücuttaki fazla suyu atar Elma suyu; sindirimi düzeltir, cildi temizler Ahududu suyu; göz çizgilerini kaybettirir Yeşil üzüm-muz kokteyli; hazmı kolaylaştırır Rezene-salatalık suyu; kramp çözücüdür Sağlıklı, zinde ve güzel bir görünüm için meyve ve sebzelerin...
  4. Herşey sende gizli

Herşey sende gizli

MELEKLERİM; her şiirin kendine has güzelliği vardır... İnsan her şiirde kendine bir şeyler bulur... bende bu şiiri çok seviyorum ve sizlerle paylaşmak istedim... HERŞEY SENDE GİZLİ Yerin seni çektiği kadar ağırsın, kanatlarının çırpındığı kadar hafif... Kalbinin attığı kadar canlısın, Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin, Nefret ettiklerin kadar kötü... Ne...
  5. herşey sende....

herşey sende....

paylaşılması en güzel duygudur aşk tabi paylaşmasını bilene.... Herşey seninle başlamıştı.Senin varlığınla gözlerimi açmıştım hayata.Senin varlığın sevgin yüceltmişti beni.Seninle geçen her gün yepyeni bir deneyimdi benim için.varlığımın sebebiydin.Öyle görüyordum seni.Sensiz bir hiçtim.Mutluydum yanında benim için bir hayal olsan da mutlu oluyordum senin yanında.Hiç kavga...

Sayfayı Paylaş