gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Herşey Seni Hatırlatıyor

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hatıralar sarmış dört bir yanımı
    Baktığım her yerde izin duruyor
    Ben seni düşünmek istemesemde
    Bana herşey seni hatırlatıyor

Beraber yürüdük biz bu yollarda
    Beraber ıslandık yağan yagmurda
    Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda

Gökyüzünde güneş o gözlerini
    Çatlayan topraklar bu hasretini
    Yakılan her ateş bitmez sevgini

Söz: Aşkın Tuna

Herşey Seni Hatırlatıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana her şey Seni hatırlatıyor

Bana her şey Seni hatırlatıyor

Yağmurlarla Senin rahmetin yağar, dereler, çaylar, ırmaklarla akan sınırsız şefkatindir. Anneler, kucaklarının sıcaklığını Senin merhametinden aldı ve göğüslerinden yavrularının ağızlarına akan Senin ikramındır. Gönülden gönüle yankılanan sevgilerde "Vedûd" ismin cilvelenir. Çünkü, Sensin sonsuzca seven ve sevilen. Kalbler, sevmeyi Senden öğrendi. Bahar...
  2. Ebru Gündeş - Bana Herşey Seni Hatırlatıyor

Ebru Gündeş - Bana Herşey Seni Hatırlatıyor

beraber yürüdük biz bu yollarda notası hatıralar sarmış dört bir yanımı notası ebru gündeş bana herşey seni hatırlatıyor ebru gundes bana her sey seni hatirlatiyor mp3 hatıralar sarmış dört bir yanımı nota Hatıralar sarmış dört bir yanımı Baktığım her yerde izin duruyor Ben seni düşünmek istemesemde Bana herşey seni hatırlatıyor Bana herşey seni hatırlatıyor Beraber yürüdük biz bu...
  3. Herşey sende

Herşey sende

Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin.. Yaşadıklarını kar sayma: Yaşadığın kadar yakınsın sonuna; Ne kadar yaşarsan yaşa, Sevdiğin kadardır ömrün.....
  4. herşey sende....

herşey sende....

paylaşılması en güzel duygudur aşk tabi paylaşmasını bilene.... Herşey seninle başlamıştı.Senin varlığınla gözlerimi açmıştım hayata.Senin varlığın sevgin yüceltmişti beni.Seninle geçen her gün yepyeni bir deneyimdi benim için.varlığımın sebebiydin.Öyle görüyordum seni.Sensiz bir hiçtim.Mutluydum yanında benim için bir hayal olsan da mutlu oluyordum senin yanında.Hiç kavga...

Sayfayı Paylaş