gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Herşey yalan olabilir

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

.
    Sen bilir misin insan nasıl kendini unutur?Nasıl haykırmak ister de sesi bogazında düğüm olur.Konuşmak istersin konuşamazsın,kaçmak istersin kaçamazsın,hatta gözlerindeki yaşlar bitmiştir,ağlayamazsın...Sen bilir misin benzine su bulanmıs bir insan titrek,cılız bir kibritin aleviyle nasıl tutuşur nasıl sokaklara,evlere,hatta kendine bile sıgmaz olur?Düşünmek istersin düşünemezsin,unutmak istersin unutamazsın...Sen bilir misin,nasıl bir örümcek kemirir durur beynini?

Ey sevdiğim,ben de bilmezdim bir zamanlar hatta düşünmezdim bile bu kadar acımasız değildir derdim insanlar.

Ama oluyormus,ama öğretiliyormus insana.Yudum yudum ömründen çalıp,hayallerini,umutlarını,daha da ötesi kendini bile unutabiliyormuş insan.Haykırıyor,isyan ediyorum bazen kendime ama elden ne gelir bütün dertler,acılar yine benimle.Olsun diyorum varsın bu da olsun alışırım diyorum,işte bu arada bir mermi daha vuruluyor beynime.Olmuyormuş güzelim,alışılmıyormuş bu acıya.Acının da acısı vardır ben de biliyorum.

Ama kalbim kaldırmıyor artık,öylesine yorgun,öylesine gecmişim ki kendimden,artık insanlar bile vazgeçer olmuş benim bu halimden.Zaman diyorum,ilaç diyorum,bu da gecer diyorum.Ama itiraf edeyim mi sana buna artık ben de İNANMIYORUM...

Herşey yalan olabilir… ​

Ve hiç duymadığım yalanları söylemiş olabilirsin... ​

Kafamda dolaşırken binlerce soru işareti... ​

Sana dair tüm bilinmezliklerim ve yarım kalmışlıklarım... ​

Seni savunacağım kendime karşı ​

Yalan olabilirsin…Yalancı da… ​

Ama sen benim doğrumdun!...

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Herşey yalan olabilir
    Süper bir yazı emeğine sağlık annem

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Herşey yalan olabilir

sen benim doğrumdun hemde tek doğrum

bebeğim saol canım kızım

Herşey yalan olabilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Sende Herşey Yalandı

Rafet El Roman - Sende Herşey Yalandı

SENDE HERŞEY YALANDI gözlerimden tane tane akan yaşlardan ziyade her yerimde ayrı sancı içimde yer yer kanar saklı gel de gör bak şu ömrümden neler çaldın neler kaldı sende sevda sevgi herşey,yalandı mutlu bir aşk görmedim ben çok mu şey istedim senden ömrü eylem ziyan ettin,zalim bildiğim yollar kapandı baktığım her yer karardı yersiz ansız çekti gittin,hain can gücendi can usandı gönül...
  2. yalan söylediğini nasıl anlamış olabilir

yalan söylediğini nasıl anlamış olabilir

İki en iyi arkadaş mesajlaşıyorlar.Biri diğerine şunları yazıyor: “Canım çok sıkılıyor, seni de çok özledim.Bu gece müsaitseniz sizde kalmaya gelebilir miyim?” Bu mesajı alan diğer arkadaş mesajı aynen şöyle cevaplar: “Canım benim ne güzel olurdu ama ben evde değilim şuan, halamlardayım.Halamın oğlu askerden geldi biraz önce, bu gece orda kalacağım.Yarın bekliyorum, tamam mı? İyi geceler.” Bu...
  3. tartınız yalan söylüyor olabilir

tartınız yalan söylüyor olabilir

Çok kilo verdiğinizi düşünmenize rağmen tartınız tam aksini mi gösteriyor? O zaman yanlış zamanlarda tartılıyor olabilirsiniz. Diyet yapanların en büyük takıntılarından biri de, olur olmaz tartılmalarıdır; önce yataktan çıkar çıkmaz tartıya koşulur, ardından tuvalet çıkışı, kahvaltı sonrası, yemek öncesi, yürüyüş sonrası, aç karnına... Derken bu takıntı beraberinde moral bozukluğunu da...
  4. herşeyin yalan olduğunu öğrenmek

herşeyin yalan olduğunu öğrenmek

sadece birkaç gün öncesine kadar aklınıza bile gelmeyen birşey yaşadınız mı? uğruna herşeyi yapabileceğiniz bir erkek size bir hiç gibi davrandı mı? ve herşeyin bir yalan olduğunu kullanıldığınızı öğrendiğinizde nasıl hissettiniz :( ilahi adalete inanmak istiyorumm
  5. Hamilemisiniz o halde Dikkat..Duyduklarınız yalan olabilir buyrun göz atın:

Hamilemisiniz o halde Dikkat..Duyduklarınız yalan olabilir buyrun göz atın:

Hamilelik hakkında bilgiler gebelik hakkında bilinmesi gerekenler Hamilelik döneminde birçok kişi ağız ve diş sağlığı hakkında kulaktan duyma bilgilerle dental tedaviler için yanlış kararlar alabiliyor. Anne adaylarının bu dönemde duydukları yanlış ve doğru bilgiler hakkında Diş Hekimlerinden açıklamalar şöledir: Her hamilelikte bir diş kaybedilir: YANLIŞ Halk arasında ‘Hamilelik...

Sayfayı Paylaş