Herşeyden sıkıldım....

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Herşeyden sıkıldım....
herşeyden sıkıldım sıkıldım herşeyden insanlardan insanlardan bıktım bu hayattan iki yüzlü
Sıkıldım şu hayatta yaşamakta, boş yere nefes almaktan... Sıkıldım kalabalığın içinde yalnız olmaktan, yapayalnız.... Yalan dolu sohbetlerden, iki yüzlü insanlardan, sırf birileri bişey demesin diye yapılan kötülüklere göz yumulmasından ve susmaktan susturulmaktan sıkıldım.. Şu son günlerde Müevver Karabulut olayında olanlar canımı çok ama çok sıkmakta... yukarda yazdıklarımada ne güzel uyuyooo.. Yaalan dolu haberler, ikiyüzlü insanlar... Birilerinin baskılarıyla yaşamaktan, hergün aynı şeyleri yapmaktan, hergün aynı yalanlara gözyummaktan ve hergn bu yalanlarla yaşamaktan sıkıldım.. Bu yaşadığım hayattan sıkıldım.... Hergün haberlerde aynı acı hikayeler. Anneler evlatlarına kıyıyor. evlatlar annelerinee... Tecavvüzler almış başını gitmekte.. Hızrszlık desen diz boyu bitmek bilmeyen tinerci vakaları ve boş yere ölen yüzlerce insan... Töre denen lanet yasaya uyup canlarına kıyanlar, kardeş kardeşi - amca, dayı emi nine dede cocuk demeden en sevdiklerini katledenlerden bıktım usandım sıkıldım... Bu çekilmez hayat hergeçen gün daha çekilmez oluyor... Daha değinmediğim okadar şey varki canımı sıkan... Saymakla sıralayamıyorum.... Ana yüreğine kor gibi düşen şehit haberlerinimi sayayım... maganda kurşununa evladını kaybeden ana babayımı dile getireyim... Sıkıldım sıkıldım herşeyden sıkıldım bıktım usandım... Ya sıkıldım artık. Hadi bunlar hayatımın dış çevresi ama ben iç savaşımdada sıkıldım... gerçekten hayatıma anlam katan hemen hemen herşey anlamsızlaşıyor.ama ben böyle olsun istememiştim ki... neden böyleyim bilemiyorum ama bugunlerde cok sıkılıyorum.... şuan saat 10 ve ben kendimce içim içime sığmıyor... Bunalıyorum sıkılıyorum pfflıyorum ama ne çağre... Her yeni gün biraz daha boşa yaşıyormuşum gibi geliyor. Eskiden yapmaktan çok hoşlandığım şeylerin hiç birisi bırakın eski tadını, hiç tat vermiyor malesef.. Hiç bir şey yapmak istemiyorum.. :beşiktaş:Aslında şuan coşmam gerekiyordu beşiktaş göz bebeğim şampion oldu:beşiktaş: ve şuan kutlamaları var ama inanin ki ben hiç bir şey yapmadan mal mal pc ekranına bakıyorum.. Sıkıldım yaa herşeyden sıkıldım....ben kendime anlamsız yalnız diyorum... çünkü herşey çoook anlamsız... bir şeylerin altında mana aradıkça kendimden uzaklaştım... kendimi arıyorum... aradıkça kayboluyorum .... neyse işte ben de manasızlaşanlardanım : (

BEN HERŞEYİMİ YAVAŞ YAVAŞ KAYBEDİYORUM. GİT GİDE ANLAMSIZLAŞIYO HAYATIM. UMARIM BİR GÜN TEKRAR KAZANIRIM KAYBETTİKLERİMİ.
TABİ O GÜNE KADAR.....

Şİmdilik benden bukadar ben çok ama çok sıkıldım hayattan.... Herşey boş ve anlamsızzzz...

Cevap: Herşeyden sıkıldım....

Cok haklisin canim. Ama neyazikki tüm bu olanlarinda sonu gelecegi yok gibi...

Allah dogru yoldan sasanlari islah etsin. Münevver Karabulutun basina gelenler benimde asiri siddete canimi sIkti/sIkio. Insallah tez zamanda bari o hallolurda, anne ve babasi bir nebze olsa yataklarinda, rahmetlide mezarinda rahat yatar.

Ama yinede hersey icin sükür etmek lazim canim. bir yerden eksilir, diger yerden cogali, hayat bu hersey ama HERSEY bizler icin

Bu arada bende koyu Bjkliyim :beşiktaş: bak herseye ragmen, azda olsa sevindik dün aksam ;)

Canini hicbirsey icin sIkma, senden degerli degil hicbirsey...

Saglicakla kal melegim.

Sağol canım... Ya dediklerin çok doğru canım Allah cümlemizin yardımcısı olsun... Şaşanlarda en kısa zamanda yola gelsinler... Bu dunyada faniyiz canımcım amaa birde güzel yaşayıp güzel ölmek var... Neden bukadar kötü herşey... ???? ????? ?????

bjk.jpg

Buarada beşiktaşlı olmana bir ayrı sevindim... :D

Canim dünyaya hangi pencereden baktigin cok Önemli. Bir kötü pencere vardir birde iyi pencere vardir... Umarim anlatabildim :)

Neyazikki hayatta kurulu düzen var Mutluluk ve Mutsuzluk. En kötü zamanlar dahi gecio melegim. Bu yüzden gecici olan birsey icin o tatli canini sIkma :) ne demis sairin biri (valla adini hatirlamiom simdi :D) en karanlik gecenin sabahinda bile günes dogar diye ;)
hem bi bjkliye yakismio böyle karamsarlik :D:D:D

Sevgi, mutluluk ve herseyden önce saglicakla kal gülüm :)

Ben de aynen senin gibiyim tatlım.Kendimi öyle bitik hissediyorum ki.Ahh geçmişe dönebilmeyi ne kadar isterdim.Yapmış olduum hataları bir daha yapmamak için ama maalesef öyle bir şansımız ya da fırsatımız yok.İçinde bulunduğumuz hatayı ve imkanları kabullenmekten başka çaremiz yok.Çekip gidebiliriz belk,i kaçabiliriz bişeylerden ama nereye kadar.Ahh ahh dertlendim gene...Bir mucize olsa......

bazen gecen zamanımın anlamsızlıgına uzuluyorum.. ama yinede hayatımda keske kelimesini mumkun oldugunca az kullanmaya calisiyorum.. tabii sartlar el verdigince..

=)

Benim de durumum çok farksız sayılmaz ama anlattıklarına bakılırsa depresyonun belirtileri açığa çıkmış sende. Ben şimdi baktım depresyon belirtilerinin hepsi çıktı bende. Bu kadar bıkkın olmak da iyi birşey değil! Sana tavsiyem en yakın zaman da bir psikolog'a git. Daha önce gittin mi bilmiyorum ama sakın korkma psikolog'tan =)=)

Geri