gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

herşeye ağlıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eskiden beni etkilemeyen şeylere bile artık ağlar oldum mesela televizyonda acıklı bir sahne olsun hemen ağlamaya başlıyorum ben önceleri bu kadar duygusal değildim neler oluyor bana benimle aynı durumu yaşayan varmı aranızda lütfen yardım edin iyice sulugöz oldum ben

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Aynı dertten müzdarip olduğumu söyleyebilirim size. Aslında bunun için " dert " demekte pek doğru olmaz. Şimdi bakın olayı şöyle anlatayım size.... Eskiden çocuklarımız yoktu ve haberlerde acı çeken çocuklara üzülürdük, şimdi ciğerimiz yanıyor çocuklarımız var diye, eskiden hayata biraz daha " a maaaan hayat hali işte " şeklinde bakıyorduk, e artık biraz daha yaşlandık kabul etmesekte ağlıyoruz. Eskiden hayatın, ailenin sevginin, bu kadar değerli olduğunu bilemiyorduk, şimdi büyüdük aile olduk her şeyin değerini biliyoruz, onun için gitmelere ağlıyoruz, yada kaybetmelere, yada tv de çıkan annesiz bir bebeğe, yada açlık çeken somalili insana....
    Yaşlandık, yaşlandık :)

MaWiM bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bana kalırsa siz bir depresyona doğru da gidiyor olabilirsiniz, bir doktora görünseniz iyi olur, hem ferahlarsınız :)

herşeye ağlıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Ağlıyor, Ben Ağlıyorum

İstanbul Ağlıyor, Ben Ağlıyorum

istanbul ağlıyor nota istanbul ağlıyor notaları ben ağlıyorum kim söylüyor gülnaz flüt notaları
  2. Gökler Ağlıyor

Gökler Ağlıyor

"seninleyim.." olsun isterdim son cümlem...ama sensizliğe yattım bu gece..sensizleğe,derin bir sessizliğe uyandım bu sabah..eve terkedilmişliğin kokusu sinmiş..camları da açık birakmıştım ama...geçmemiş kokun... kapıyı da aralık bırakmıştım..belki döner gelirsin diye..belki dayanamazsın yine... aslında uyumadım hiç gece..gelirsen beni uyurken seyretmeyi seversin diye öyle...
  3. niçin ağlıyorsun ?

niçin ağlıyorsun ?

Küçük bir erkek çocuk annesine sordu: "Niçin ağlıyorsun?" "Çünkü ben kadınım." Diye cevapladı annesi. "Anlamadım!" dedi çocuk. Annesi çocuğu kucaklayıp "Hiç bir zaman anlayamayacaksın!" dedi. Babasına "Baba annem niçin ağlıyor?" diye sordu. Babanın cevabı: "Bütün kadınlar sebepsiz ağlayabilen yapıdadır" oldu. Küçük çoc...uk büyüdü...

Sayfayı Paylaş