gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Herşeye inat

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Herşeye inat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herşeye inat!!!

herşeye inat!!!

Benim yokluğunla her saniye yeniden öldüğüm tüm o zamanlara inat ... Canımın lime lime acıdığı,içimin erdiği,kalbimin paramparça olduğu o hain gecelere inat ... Uyanmanın umutsuzluğa mahkum olduğu o ışıksız sabahlara inat ... Çok güçlü gibi görünmeye çalışıpta kendime yenildiğim tüm o içsel savaşlara inat ... -Ben sana mecburum,bilemezsin.. Yüreğimi seninle ısıtıyorum!- diye...
  2. inat

inat

Rüyada inat veya inatçılıkla ilgili bir şey görmek, o rüyayı görenin işlerinde başarılı.olacağına.yorumlanır. Rüyada inat eden kişiyi tehlikeli bir durum beklemektedir. Dikkatli olunması gerekir
  3. inat etmek

inat etmek

Kendine aşırı güvenmeye, gurur ve kibir yüzünden insanlar nazarında sevimsizleşmeye, kötülük ve şerre bulaşmaya, İnatçılık, her hal ve durumda üzüntü ve kdere delalet eder.Rüyada inat etmek, kavgaya isarettir. Bir kimsenin bir mesele üzerinde rüyada inat etmesi, o kimsenin bir kisiyle anlasarak ticaret yapmasina veya kendisine vaat edilen bir seyi istemesine delalet eder. Rüyada bir...
  4. Herşeye İnat Ben Yinede Susarım...

Herşeye İnat Ben Yinede Susarım...

Mevsimler kırık kırık doluyor avuçlarıma. Sırtıma yüklediğim her ânın altında benim imzam var. En sevdiğim mevsimdi hazan. Hüzün damlası gibi tek tek dökülürdü yapraklar içimin yollarına. Onlara özenir tane tane süzülürdü damlalarım. Her damlanın zihnimde izi var. Herbirini bir beyaza sarıp gömdüm, bilmediğim yerlere. Bir kaç beyazlık kalmıştı siyahın arasında, onuda geçmişimde unutmuşum. En...

Sayfayı Paylaş