gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Herşeye Rağmen Erken Final Yaptı

Konu, 'TV dizisi' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

herşeye rağmen dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak herşeye rağmen yeni sezon ne zaman başlayacak herşeye rağmen, dizisi, konusu, özetleri, final yaptı, hakkında bilgiler

Bir dizi daha reyting kurbanı oldu bayanlar...Atv'nin yeni sezon dizilerinden Her Şeye Rağmen, reytinglerine daha fazla dayanamayıp, final yapıyor....

Proje tasarımı Tomris Giritlioğlu'na, yapımı Avşar Film'e ait olan tarihi dizi Her Şeye Rağmen, 9. bölümüyle final yapıyor.

Atv'de Cuma akşamlarının ikinci kuşak dizisi Herşeye Rağmen, maalesef yarışa iyi bir başlangıç yapamayıp, ilerleyen haftalarda da çıtasını yükseltemeyerek hayal kırıklığı yaşatmıştı. Yapımcı ve kanalın ortak kararıyla dizi final yapıyor.

Herşeye Rağmen, 20 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak bölümüyle Final yapacak.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aa ben çok izleniyor sanıyordum :S yazık olmuş hayal kırıklığı gerçekten

Herşeye Rağmen Erken Final Yaptı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herşeye rağmen seni seviyorum!

herşeye rağmen seni seviyorum!

herşeye rağmen sevmek herşeye rağmen seni seviyorum seni seviyorum Herşeye rağmen herkese rağmen seni seviyorum.. Sonsuzlukta olmak seninle.. ölmeyi beklemek nefesin nefesimde.. Seninle olmak bugünlerde ve yarınlarda.. senin olmadığın dünler yaşanmadı ki hiç.. Ölmeye razı olanlarız biz yasaklı ve imkansız bir aşkın gölgesinde.. Sessizliğin içinde çocuk gibi ağlarken sensizliğe yinede...
  2. HerŞeye RaĞmen...

HerŞeye RaĞmen...

Bugün ilk defa senleyken geçirdiğim sensiz günlere lanet ettim. Birlikte ama ayrıydık. Ne tuhaf değil mi, birbirimize bir nefes kadar yakın ama bir o kadar uzaktık. Aslında uzak olan sendin. Hep sustum seni kaybetmemek için, sen de bunların hakkını vererek! Çekip gittin. Yalnız ve sensiz olan beni bir kez daha yalnız ve sensiz bıraktın. Hatırlıyor musun giderken, bana: “ çok farklıyız,...
  3. Emirkan - Herşeye Rağmen

Emirkan - Herşeye Rağmen

Sevemem, seni sevemem Anladım artık geri dönemem Bilemem, ne olur bilemem Hiç yalvarma geri dönemem Sevemem, sana gelemem Anladım artık geri dönemem Bilemem, ne olur bilemem Zorlasanda geri dönemem Yaşadık olmadı beni yorma Tükendik çok yıprandık bir daha sorma Yaşadık olmadı beni yorma Tükendik çok yıprandık sus artık hiç zorlama Herşeye rağmen beceremedik yine döndük en başına Böyle bir...
  4. Efkan Şeşen - Herşeye Rağmen

Efkan Şeşen - Herşeye Rağmen

Ne çok şey kaybetmişiz Farkına varmadan Ekmek tuz gönülde hicran Sızısı duyulmaz olmuş her an İçimde tutsak güzel bir insan Yol alıyor her şeye rağmen Küllerin altında hayat var Mademki gelmişiz gidiyor Bırak gitsin tutsak yaşanmaz Zaman geri gelmez aşk yorulmaz Ne zaman arkana baksam Birileri dökülür dünyamdan Karşılıksız vermek ne zaman Sende utanacaksın durma git
  5. Herşeye Rağmen Dizisinin Konusu

Herşeye Rağmen Dizisinin Konusu

herşeye rağmen dizisi konusu herşeye rağmen dizisinin konusu dizi herseye ragmen dizi Ekranların yepyeni dizisi Herşeye Rağmen dizi konusunu sizler için paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni dizi beklenilen reytingi ve ilgiyi görebilecek mi? 1930’ lu yıllarda başlayıp, 1940’larla devam eden ve Ege’de geçen hikaye, babası bir iftira yüzünden haksız yere idam edilen Mehmet’in, idam kararını veren...

Sayfayı Paylaş