gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

herşeye rağmen seni seviyorum!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

herşeye rağmen sevmek herşeye rağmen seni seviyorum seni seviyorum

Herşeye rağmen herkese rağmen seni seviyorum..

Sonsuzlukta olmak seninle.. ölmeyi beklemek nefesin nefesimde..

Seninle olmak bugünlerde ve yarınlarda.. senin olmadığın dünler yaşanmadı ki hiç..

Ölmeye razı olanlarız biz yasaklı ve imkansız bir aşkın gölgesinde..
    Sessizliğin içinde çocuk gibi ağlarken sensizliğe yinede seni anmak ya da daha çok batmak yalnızlığın derinlerine.
    İsyanlarımız gök gürültüsüyle birlikte sağanak sağanak yağıyor bu kentin üzerine.

- “Vücudunda benim bıraktığım izler olmalıydı”
    - “Olmalıydı...ama yok işte olmuyor, olamıyoorr..”

isyan tadında yalnızlığın koynunda.. simsiyah gecelere dayarken başımı..

- “yasaklım en imkansızım olsan da seninle olmak senin varlığını bilmek bile yetiyor bana... seni sensiz sevmeyi öğrendim ben..”
    - “Öğrenme sakın.. Beni benimle de sev. Yokluğuma alışma.”

İmkansızlığın en imkan sınırına ulaşmak seninle.. gözlerimden akan yaşlara inat.. yokluğun ölümün diğer adı..

seni seviyorum dediğim her an titresin yeryüzü , tıpkı kalbim gibi ... tıpkı kalbin gibi
    artık benim olan , bendeki senin kalbin gibi...
    çocuk yüreğim kabullendi seni tüm sevecenliğinle. seviyorum seni demek için burdayım kalbindeyim, ruhundayım. seni seviyorum..
    Bebeğin olmayı seviyorum.
    Canına can olmayı seviyorum.
    seni seviyorum diyebilmek için geldim bu dünyaya... seni seviyorum

Bitmiyor ki isyanlar.. bitmiyor ki imkansızlıklar..

Hiçbir ten sen gibi kokmuyor. Hiç bir ses sen gibi huzur vermiyor.

Bu vücut gün doğumuna dek sadece seninle yanmalıydı..
    bu kopası başım sadece senin göğsünde yatmalıydı..
    ...dı...dı...dı.. ama yok işte yookk..olmuyoorr olamıyoorr

hesabını kimden sormalıyız. Kendimizden mi.. birbirimizden mi.. hayattan mı..

kendi seçimimizdi bu, bile bile girdik bu yola. Acıya razı olduk. Yangınlara bile bile attık kendimizi.. Yanmayı seçtik.

birbirimiz için yanmak yazılmış bize gece gözlüm..
    yazgımızı yaşayacağız seninle...
    Başka çare yok..

Herşeye rağmen herkese rağmen seni seviyorum..

herşeye rağmen seni seviyorum! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HerŞeye RaĞmen...

HerŞeye RaĞmen...

Bugün ilk defa senleyken geçirdiğim sensiz günlere lanet ettim. Birlikte ama ayrıydık. Ne tuhaf değil mi, birbirimize bir nefes kadar yakın ama bir o kadar uzaktık. Aslında uzak olan sendin. Hep sustum seni kaybetmemek için, sen de bunların hakkını vererek! Çekip gittin. Yalnız ve sensiz olan beni bir kez daha yalnız ve sensiz bıraktın. Hatırlıyor musun giderken, bana: “ çok farklıyız,...
  2. Emirkan - Herşeye Rağmen

Emirkan - Herşeye Rağmen

Sevemem, seni sevemem Anladım artık geri dönemem Bilemem, ne olur bilemem Hiç yalvarma geri dönemem Sevemem, sana gelemem Anladım artık geri dönemem Bilemem, ne olur bilemem Zorlasanda geri dönemem Yaşadık olmadı beni yorma Tükendik çok yıprandık bir daha sorma Yaşadık olmadı beni yorma Tükendik çok yıprandık sus artık hiç zorlama Herşeye rağmen beceremedik yine döndük en başına Böyle bir...
  3. Efkan Şeşen - Herşeye Rağmen

Efkan Şeşen - Herşeye Rağmen

Ne çok şey kaybetmişiz Farkına varmadan Ekmek tuz gönülde hicran Sızısı duyulmaz olmuş her an İçimde tutsak güzel bir insan Yol alıyor her şeye rağmen Küllerin altında hayat var Mademki gelmişiz gidiyor Bırak gitsin tutsak yaşanmaz Zaman geri gelmez aşk yorulmaz Ne zaman arkana baksam Birileri dökülür dünyamdan Karşılıksız vermek ne zaman Sende utanacaksın durma git
  4. Herşeye Rağmen Dizisinin Konusu

Herşeye Rağmen Dizisinin Konusu

herşeye rağmen dizisi konusu herşeye rağmen dizisinin konusu dizi herseye ragmen dizi Ekranların yepyeni dizisi Herşeye Rağmen dizi konusunu sizler için paylaşıyorum.Bakalım bu yepyeni dizi beklenilen reytingi ve ilgiyi görebilecek mi? 1930’ lu yıllarda başlayıp, 1940’larla devam eden ve Ege’de geçen hikaye, babası bir iftira yüzünden haksız yere idam edilen Mehmet’in, idam kararını veren...

Sayfayı Paylaş