gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

herseyi içinde bir genç odası

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

kızınızın oglunuzun dagınıklıgından şikayetçiyseniz yada çocugunuz odasının küçüklügünden şikayetçiyse her iki tarafı da mutlu edecek bir çözüm bulunduu ben buldum bennnnn :laugh::laugh::laugh: tvsinden bilgisayarına kitaplıgından yatagına herseyi içinde bir genç odası ister misiniz valla ben isterim hemde bayılırım işte modelimiz bakalım begenecek misinizz...................:yahoo:

süper degil mi ?????????

Son düzenleme: 31 Mayıs 2009
  2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: herseyi içinde bir genç odası
    bu ne güzel bir tasarım böyle çok beğendim

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: herseyi içinde bir genç odası

bende bayıldım valla sagol canım

herseyi içinde bir genç odası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rengarenk genç odası dekorasyonu için buraya melekler

Rengarenk genç odası dekorasyonu için buraya melekler

Geçd odası takımları Genç odası dekorasyonu Evlenmeden önceki bekarlık odamı pembe tonlarında dekore etmiştim. Ne varki çok uzun süre bu pembe odada vakit geçiremeden yuvadan uçtum gittim. Bu yüzden eğer kızım olursa onun için pespembe bir çocuk odası dekorasyonu yapacağım. Büyüdüğünde de kendisi genç odası dekorasyonunu kendisi yapsın:)
  2. Ev içinde ev genç odası

Ev içinde ev genç odası

Genç odası modelleri Ev şeklinde yatak örneği Bu ev şeklindeki genç odası modelini çok beğendim. Bu yatağı yapabilecek marangoz var mı acaba? Ev içinde evi olması çocuk ruh sağlığı açısından da özgüven kazanmasını sağlar bence diye düşünüyorum.
  3. lila renkli hoş bir genç odası

lila renkli hoş bir genç odası

Genç odası örneği Lila renkli genç odası dekorasyonu En sevdiğim renklerden biridir lila ve mor tonu. Oturma odamı mor yaptığım için kızım olursa onun odasını pembe bir genç odası olarak dekore etmek isterim. lila renkli genç odası dekorasyonu cıvıl cıvıl ve çok hoş olmuş meleklerim.
  4. Genç Beyler İçin süper star yatak odası

Genç Beyler İçin süper star yatak odası

Genç odası dekorasyonu Erkek odası örneği Gençler kendini süperstar hissetsin diye genç yatak odası dekorasyonunda farklılık yapabilirsiniz. Duvarlara yapıştırılan duvar stickerları ile hoş bir hava yakalanmış. Süperstar yatak modelide dekorasyona çok uymuş.
  5. Genç Odası

Genç Odası

Merhaba Ben genç odası beğendim sizin sitenizde . Kodu:Gencodası7 2369 rengi beyaz ve yeşil fiyatını ve ölçülerini öğrenebilir miyim acaba ? :) ......

Sayfayı Paylaş