gebe
  1. nefretimsin

nefretimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

herşeyi yalanmş

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında nefretimsin tarafından paylaşıldı.

swdqm we eski sewqlm olan insan bna yapmadqnı bırakmadı yalan söledi ismini bile yalan söledi bşta duyunca ayrıldım çok ii hatrlıorm kadir qcesnde qldi bzm ewn orda zeliha die bqırdı we bn bunun yzünden ailemden dayak ydm okulumdan ailemden vazqçtm ama o bnm içn hç bişey yapmadı dün hhayatımın en ktü qnüydü 2 sene olmştu ama bz bi aydır ayrıyız... kndi istedi sıkılms bnden şmdide msj atıo kfür edio bna bn ne yaptysam hm bna atma dio hmde kndi atıo ama şuann tek bişeyi biliorum BEN ONU HALA ÇOK SEWİORM kahretsn ya hç mi sewmedi bni

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Ah be canım erkek milleti değilmi.Boşver sıkılmışsa yol ver gitsin.Seni sıkmasından iyidir.Bence hiç takma kafana seni sevmeyen sendne sıkılan birini bence çabuuk unutmalısın.Söylemek kolay ama emin ol yaptıklarını düşününce yapmakta kolay olacaktır.Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.hesabı...

3. nefretimsin

nefretimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öyle ama dile kolay bunlarn hpsi herşeyn farkndaym ama sewiorm işte lnt olsn hpsi aynı bu erkeklern

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim..2 sene yaşadığınız ilişkide hep yalan üzerine kurulmuş bir ilişki düşünsene hep yalanmış..sana laf eden bir insandan hiç bir zaman hayır beklenmez..bence unut derim ve kendine başka yol çiz derim..hakkında hayırlısı olsun canım ve inşallah güzel aşklara yelken açarsın :) sevgiyle kal canım benim

5. nefretimsin

nefretimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş ya herşeyin hayırlısı olsn untcam ama fırsat wermio bna

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim o fırsatı sen yeterki kendinde gör..sen istedikten sonra hiç bişey yapamaz sana

7. nefretimsin

nefretimsin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama qzel allahm herşeyn hayırlısını wrsn

8. minik_prenses

minik_prenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onu bırak cnm sana bu saatten sonra bi faydası olmaz ya barışıp ta yine aynı şeyleri yaparsa?? seni üzmesine izin verme kimsenin

9. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Benım sıbel dıye bı arkadas vardı oda aynı senın gıbı vazgecemıyopdu.ama kendını kucuk dusurme derım restı cek ve ne halı varsa gorsun hatta numaranuı degıstır.o senn onu hala svdıııgnı bılıyor sen bunu hıssettırmemen lazım onun ammacı senı uzmek bos ver canım daha bırr suru ınsanlar cıkıcak karsına .olelerındaen hayır gelmez.ınsanım dıye gecınıo ıste . Bence senınkı ona karsı ask degıl senn duygun alısmak.yanı sen ona 2 yıl boyunca alıstıgın ıcın sevıyorsun sanıyosun .

10. duygum_06

duygum_06 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    canım başına gelmeyen kalmamış çok üzüldüm ama değmez bitanem onun için ailenden ve okulundan vazgeçmişin bence hiç kimse için bu önemli şeylerden vazgeçilmez ilen senin tek varlığın iyi gününde kötü gününde yanında olan kişiler okul ise geleceğin boşver unut gitsin değmez bence bir erkek için bunca yaşananlar heşeyin hayırlısı kendine yeni bi yol çiz o yolda adımını at ve geriye asla bakma telefonundanda ondan gelen msj ve telefonları engelle canım

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    numaranı falan değştir ulaşamasın sana :)

12. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim ya gercekten cok üzüldüm ama sana deger vermeyene sende deger verme boş ver nasibim degilmiş dee yol verr hattını degiştir sana ulaşmasını engelle sana laik birini bull yanına sana yakışan birini bull salla gitsin yaa..canım üzülme onun için dökecegin yaşa yazık walla yaa gercekten seni sevdiğinden emin olmadan da kimse için hiç bişeyden vazgecme heleki okuldan ve ailenden asla..

13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    canım benim bırak şerefsizliğine ver kımbılır kımı bulduda böyle yapıyor.. erkek milleti deilmi garantısını veremıyoruz ıste guven olmas bunlara bız yapsak afedersınzı ama o... derler onların yaptıgıda o deilmi.. kıslar kuşgucu derler bide evet ya kuşgucuyuz siz adam olunda gözünüz orda burda olmasında bizde kuşgun duymayalım güvenelim.... tatlım egerkı sewıyorsa dönüp gelecektir sana gelmiorsa bıle bırak yol alsın... gidebildiği kadar.. bırak nefretın sevgının onune geçebılsın hakketmıyor o senı bıtanem..

gerçi benim sewgılımden hiç böle bişe görmedim ama bu görmeyecegim anlamınada gelmiyor... allahım korusun onu benden başka kımseye naip etmesin..

herşeyi yalanmş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HerŞeye RaĞmen...

HerŞeye RaĞmen...

Bugün ilk defa senleyken geçirdiğim sensiz günlere lanet ettim. Birlikte ama ayrıydık. Ne tuhaf değil mi, birbirimize bir nefes kadar yakın ama bir o kadar uzaktık. Aslında uzak olan sendin. Hep sustum seni kaybetmemek için, sen de bunların hakkını vererek! Çekip gittin. Yalnız ve sensiz olan beni bir kez daha yalnız ve sensiz bıraktın. Hatırlıyor musun giderken, bana: “ çok farklıyız,...
  2. herşeye inat!!!

herşeye inat!!!

Benim yokluğunla her saniye yeniden öldüğüm tüm o zamanlara inat ... Canımın lime lime acıdığı,içimin erdiği,kalbimin paramparça olduğu o hain gecelere inat ... Uyanmanın umutsuzluğa mahkum olduğu o ışıksız sabahlara inat ... Çok güçlü gibi görünmeye çalışıpta kendime yenildiğim tüm o içsel savaşlara inat ... -Ben sana mecburum,bilemezsin.. Yüreğimi seninle ısıtıyorum!- diye...
  3. Uğrunda Herşeyi!!!!

Uğrunda Herşeyi!!!!

BU DA TAM BENLİKMİŞŞ BE YAVVV:cry:
  4. herşeye ağlıyorum

herşeye ağlıyorum

eskiden beni etkilemeyen şeylere bile artık ağlar oldum mesela televizyonda acıklı bir sahne olsun hemen ağlamaya başlıyorum ben önceleri bu kadar duygusal değildim neler oluyor bana benimle aynı durumu yaşayan varmı aranızda lütfen yardım edin iyice sulugöz oldum ben

Sayfayı Paylaş