gebe
  1. cerenk

cerenk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

herşeyime

Konu, 'Sevgini Haykır' kısmında cerenk tarafından paylaşıldı.

slm kızlar bn yeniyim yüreğimin diğer parçası mehmetimdir.çok sewiorm onu. bilginize...

herşeyime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herşeyimsin

herşeyimsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Herşeyden sıkıldım....

Herşeyden sıkıldım....

herşeyden sıkıldım sıkıldım herşeyden insanlardan insanlardan bıktım bu hayattan iki yüzlü Sıkıldım şu hayatta yaşamakta, boş yere nefes almaktan... Sıkıldım kalabalığın içinde yalnız olmaktan, yapayalnız.... Yalan dolu sohbetlerden, iki yüzlü insanlardan, sırf birileri bişey demesin diye yapılan kötülüklere göz yumulmasından ve susmaktan susturulmaktan sıkıldım.. Şu son günlerde Müevver...
  3. herşeyimsin...

herşeyimsin...

susuşlarımsın haykırışlarımsın...vazgeçilmezimsin...öyle kötü bi haldeyimki neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorum..tek bildiğim seni çok seviyorum...vazgeçemeyecek kadar çok...
  4. herşeyimsin

herşeyimsin

Herşeyimsin Güzel bir romanın sayfaları gibiyim,kapağı sen, Bir kuşun yüreği gibi sanki yüreğim,özgür, Ama kanatları sen, Kokladığın bir çiçeğim ben belki,ama özü senn. Başını kaldırıp gökyüzünde yıldızlara baktığında, Baktığın her hangi bir yıldızım ben aslında, Başını indirdiğinde ise kalbinde, Evet bir yıldız gibiyim,ama ışığı sen. Yüzün güldüğü zaman,gözündeki o ışığın, aslında ben,...

Sayfayı Paylaş