gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Herşeyinle lazımsın herşeyinle istiyorum seni ey aşk!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Nefesini hissetmeyi,adım adım sessizce yaklaşan adımlarını ya da yeri inleten ayak sesleriyle bana gelmeni özledim. ister sessiz sakin yaklaşarak gel istersen de gürültüyle ayaklarını vura vura yeri inleterek gel ama gel! Yüreğimde kocaman bir hasret oldun. Umarsızca beklenensin. Ansızın çık karşıma biriktirdiğim özlemlerimle sarılayım sana. Satır aralarında sakladığım hüzünlerimi al benden. Kaybetmeye yüz tutmaya çalışan umutlarımı yak, yok et yeniden alevlendir. Sensiz kalma ihtimalini sök al sadece sana ait olmasını istediğim yüreğimden. Onların yerine kendini bırak bana ama acısıyla,tatlısıyla,üzüntüsüyle,mutluluğuyla,gözya şıyla ve kahkahasıyla... Gel ki; sana ait olayım

Gel ki; gözlerim seni aramasın, seninle açayım gözlerimi ve her güne seninle başlayayım.
    Gel ki; hayatım anlam kazansın.
    Gel ki; seni,seninle doyasıya yaşayayım.!
    Kiminleysen,nerdeysen,nerede bekliyorsan bekleme gel artık seni bekliyorum. Ya da nerede olduğunu söyle ben geleyim sana. Yeter ki yanımda ol yanında olayım. Çünkü seni çok özledim...
    Evet...
    Bekleyişlerim,bu sözlerim,bu isteklerim,bu özlemlerim sanadır aşk! Seni istiyorum...

Beni; içinde seni taşıyan bir bedenin ruhundaki sıcaklığıyla birlikte sahiplenmeni istiyorum.İçinde senin olduğun o başka bir bedenin ellerindeki sıcaklığı ellerimde hissetmek istiyorum.Seni her koşulda benimle bir olup taşımasını istiyorum. Seninle olacak yüreklerimizdeki ateşi, o mavi umutlarımızı ve daha nicelerini yaşamak istiyorum.
    Herşeyinle seni istiyorum aşk...!!!

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Herşeyinle lazımsın herşeyinle istiyorum seni ey aşk! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herşey sende

Herşey sende

Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü.. Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin.. Yaşadıklarını kar sayma: Yaşadığın kadar yakınsın sonuna; Ne kadar yaşarsan yaşa, Sevdiğin kadardır ömrün.....
  2. Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

Herşeyinle Seni İstiyorum Aşk

Nefesini hissetmeyi,adım adım sessizce yaklaşan adımlarını ya da yeri inleten ayak sesleriyle bana gelmeni özledim. ister sessiz sakin yaklaşarak gel istersen de gürültüyle ayaklarını vura vura yeri inleterek gel ama gel! Yüreğimde kocaman bir hasret oldun. Umarsızca beklenensin. Ansızın çık karşıma biriktirdiğim özlemlerimle sarılayım sana. Satır aralarında sakladığım hüzünlerimi al benden....
  3. herşey sende....

herşey sende....

paylaşılması en güzel duygudur aşk tabi paylaşmasını bilene.... Herşey seninle başlamıştı.Senin varlığınla gözlerimi açmıştım hayata.Senin varlığın sevgin yüceltmişti beni.Seninle geçen her gün yepyeni bir deneyimdi benim için.varlığımın sebebiydin.Öyle görüyordum seni.Sensiz bir hiçtim.Mutluydum yanında benim için bir hayal olsan da mutlu oluyordum senin yanında.Hiç kavga...
  4. herşeyimsin

herşeyimsin

Herşeyimsin Güzel bir romanın sayfaları gibiyim,kapağı sen, Bir kuşun yüreği gibi sanki yüreğim,özgür, Ama kanatları sen, Kokladığın bir çiçeğim ben belki,ama özü senn. Başını kaldırıp gökyüzünde yıldızlara baktığında, Baktığın her hangi bir yıldızım ben aslında, Başını indirdiğinde ise kalbinde, Evet bir yıldız gibiyim,ama ışığı sen. Yüzün güldüğü zaman,gözündeki o ışığın, aslında ben,...

Sayfayı Paylaş