gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Herşeyy bir Oyundu HayaTımda

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Herşeyy bir Oyundu HayaTımda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Bir Oyun Hamurudur Aslinda

Hayat Bir Oyun Hamurudur Aslinda

HAYAT BİR OYUN HAMURUDUR ASLINDA Her zaman ki gibi oğlunu okuldan almaya gitmişti genç bayan. Oğlu henüz 6 yaşındaydı ve anasınıfına gidiyordu. Her gün yeni şeyler öğreniyordu. Oğlunu almaya her gün yarım saat erken gidiyordu. Sınıfın bir köşesinde oturup oğlunu izliyordu yarım saat boyunca. Bugün de aynısını yapmıştı. Bugün kü konuları oyun hamurundan şekiller yapmaktı. Özenle arabasını...
  2. "Hayatı Oyunla Öğretin"

"Hayatı Oyunla Öğretin"

Çocuklar hayatı büyükler gibi görmezler. Onlar için hayat sevgi ve oyun üzerine kuruludur. Oyunla eğlenir, oyunla öğrenirler. Anne ve babalar çocuklarının hemen büyüyüp koştuğunu, hayatta başarılı olduğunu görmek isterler. İlk günden ona öğrendikleri doğruları öğretmeye başlarlar. Çoğu çocuk ebeveynlerin, "yemekten önce ellerini yıkamalısın, dişlerini fırçalamalısın, oyuncaklarını...
  3. Aşk bir oyunsa; Oyun Bitti (!)

Aşk bir oyunsa; Oyun Bitti (!)

oyunsa oyun Söz vermiştin....Tutmayacağını bile bile..Ama niye?Madem ki bitecekti,madem ki gidecektin beni neden sevdin??Söylesene ey zalim sen beni neden sevdin?? Biliyordum ki...Baharda açan hayallerimin,kışın karlar altına gömüleceğini...Oysa ben biliyordum ne kadar sevsem de ve sevilsem de sonunda yine yalnız kalacağımı...Sonuçta bittim,tükendim sensizim şimdi... Seni ararken kendimi...
  4. Dj Akman - Hayat Oyun

Dj Akman - Hayat Oyun

Hayat bir gökyüzüdür bazen yağar,bazen güneş açar bazende fırtınalı rüzgarlı geçer.Hayat mevsimler gibidir senin gibi.Sevmek yürek ister.Unutma,unuttum demek seni hatırlamak demek.Sevmek sabır ister ölene dek.Bir sabah uyandığında ışık görmessen sakın onun yanında gözlerini kapatma,yıldızları kaybedersin sonra.Mutluluk kötülük kadar yakın bana...Buz tutmuş su akar mı?Söylesene bana kül olmuş...
  5. Anladım Ki... Her Şey Bir Oyundu Hayatımda

Anladım Ki... Her Şey Bir Oyundu Hayatımda

Hayat akıp gidiyor avuçlarımdan bense tutamıyorum. Sadece gidişini seyredeyebiliyorum. Yapabileceğim en iyi şeyse avuçlarımdan kayıp gidene el sallamak oluyor. Ne acı dimi? Kalbin acılar içinde parçalansa da yüzün gülmek zorunda oluyor ya hani en acısı da bu olsa gerek... Yalandan etrafa gülücükler dağıtmak, daha açılan yaralarının kabuğu bile düşmeden yaralarına yenilerinin eklenmesi,...

Sayfayı Paylaş