gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

heryerde o var :)

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: heryerde o var :)

eheheheeh :)

heryerde o var :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 'Düşünüyorum, O Halde Varım' OUT

'Düşünüyorum, O Halde Varım' OUT

düşünüyorum öyleyse varım kime ait düşünüyorum o halde varım öyleyse kompozisyon o halde sözünün açıklaması ingilizce Hiç olmadığı kadar çok sayıda kişisel ve kurumsal gelişim çalışması yapılıyor. Bu alanda yayınlanan kitaplar, dergiler, internet siteleri giderek daha fazla yaygınlaşılıyor. Hem ilgi büyük, hem üretim. Hangi konuda kendimizi ya da içinde bulunduğumuz operasyonu iyileştirmek...
  2. Sagopa Kajmer - Onca Sancı Varken

Sagopa Kajmer - Onca Sancı Varken

Siyah beyaz bir filmdi bu ve ben görünmeyen bir yıldız oldum sıramı beklemekten morarıcasına dondum.Kemiklerimde buz kokusu hakimken,sen arkanı dön ben sırılsıklam titrerken.Kilitlenirken boğazıma aldığım o son nefes,boğazımı kes ve ılık bir rüzgar gibi es bu kuytu odama kon,penceremde bir kuş ol sonra sol,çiçek misalı mis kokan bir mevsim ol hayatı kokla bol,yok ki beleş rol yoktu bizde sağ...
  3. O var..

O var..

Her defa haberi taze bir müjde; O var! Her defasında, geç, gafletten vecde; O var! Ne sen varsın, ne ben, ne yâr, ne kimse; O var! Bütün sevdiklerin elden gittiyse; O var! Kalacak kim var ki dost tomarında? O var! Sana daha yakın şah damarından; O var! Arama, bir ilaç yok ezzahanede! O var! Gayede, sebepte ve bahanede; O var! Sevdiğini ebed boyu tutan dinç; O var! Ölümsüzlük şevki,...

Sayfayı Paylaş