gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Hesabı ödemeden kaçıyordu

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Bu çocuğun her yaptığı olay yahu hala yaprak dökümünde neden oynatılıyor anlamıyorumnanik

TOLGA KAREL, BU KEZ HESABI ÖDEMEDEN GİDERKEN YAKALANDI.

Son zamanlarda adı olaylarla, sevgilisiyle yaşadığı inişli çıkışlı ilişkisiyle gündeme gelen Tolga Karel, bu kez hesabı ödemeden mekândan ayrılmaya çalışırken yakalandı. Geçen hafta alınmadığı Ortaköy’deki bir gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Karel, gece bitiminde hesabı ödemeden ayrıldı. Karel’in hesabı ödemeden ayrıldığını fark eden garsonlar olayı mekândaki güvenlik görevlilerine bildirdi.

Karel'e bindiği taksinin içinde yetişen görevliler oyuncudan hesabı ödemesini istedi. Fakat Karel hesabı ödediği yönünde ısrarlı davranınca, devreye mekânın işletmecileri girdi. Ünlü oyuncuya hesabı ödemediği takdirde bir daha mekâna giremeyeceği söylendi.Bunun üzerine Karel taksiye getirilen POS makinesinden kredi kartıyla hesabı ödedi. İçeride kavga da çıkaran Karel için, mekâna giriş yasağı geldiği belirtiliyor.

2. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    artist bu yaaa kendini bişey sanıyor

3. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Parası yoktur belki kıslar yazık yaaaa.Bölüm başına dünyanın parasını alıyorlar hesap ödemeye gelince toz oluyorlar.

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    HİÇ sevmiyorum bu adamı yahu çok itici...

Hesabı ödemeden kaçıyordu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. artık anladım sevgimden kaçıyorsun!

artık anladım sevgimden kaçıyorsun!

Bu soruyu öyle çok sordum ki kendime,bilemezsin. Sen mi doğruydun yoksa ben mi yanlıştım. Bence ne senin doğruların aşılmaz ne de benim yanlışlarım düzelmez. Ben sana hep sevdim dedim,sen de hep sustun. Hani desen git başımdan,yeter Belki ağlardım,belki üzülür ama Seni sevindirmek adına hayalinle yaşardım bir ömür. Sen hiç belli olmayan bir sevgiye ömür adar mıydın? Ben adarım bunu biliyorsun...
  2. evLenmekten kaçıyorum ama çok seviyorum

evLenmekten kaçıyorum ama çok seviyorum

evet evLi bayanlar yorumLarınızı istiom yardım edin bana çok seviyorum sevgiLimi onunLa çok mutLuyumm iLLa evLenmekmi gerek çok ısrar edior yeter artık evleneLim die bari bi nişan yapaLım dior bende çok erken die düşünüom daha yaşım 24 biLiom erken deiL asLında hayatta ençok istediğim tekk şeyde ANNE oLmak ama kaçıom iştee ev işinden korkum yokk yanLış anLamayın zaten yaLnız yaşıor sayLırım...
  3. hesap

hesap

Rüyada hesap çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Olumludur.Rüyasinda hesap yaptigini görmek mal ile tabir edilir. Kendisinin bir isten dolayi hesabinin yapildigini gören, eziyete ve mihnete düser. Biriyle hesaplastigini gören, onu bir zahmete sokar. Bir baska rivayete görede: Rüyada ölü için görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. Kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse...
  4. Nereye doğru kaçıyorsunuz?

Nereye doğru kaçıyorsunuz?

Kaçma arzusu... Hepimizin zaman zaman kapıldığı bir duygu. Oysa aslında hepimiz kaçarız. Kimimiz yalnızlığa, kimimiz fantezilere... Merak ediyorsanız nereye kaçtığınızı, işte test. Test edin, görün! Nereye doğru kaçıyorsunuz?
  5. Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor...

Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor...

Erkekler Bu Kadınlardan Kaçıyor! Duygusal ilişkilerin bitmesinde her zaman mantıklı bir neden vardır. İşte erkeklerin kadınlardan soğuma nedenleri... Size oldukça normal gelen bazı alışkanlıklarınız, yeni bir ilişkide yanınızdaki erkeğin sizden çabucak sıkılmasına neden olabilir... Onların aşka ve ilişkiye bakışlarını değiştirmeden önce bu tuhaf davranışlarınızı değiştirmeye ne...

Sayfayı Paylaş