gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

hesap gününde Kurandan başka şefaatçiniz yokk..

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Peygamber efendimiz demiştir ki birisi öldüğünde akrabaları cenaze işleriyle meşgul iken,son derece güzel bir kişi gelir mevtanın başının yanında durur.Kefenlendiğinde kefen ile merhumun göğsü arasına girer Definden sonra herkes evine döner, Münker ve Nekir adlı iki özel Melek gelir,öleni kişisel mahremiyet içerisinde imanı hakkında sorgulayabilmek üzere ,göğsünde duran güzel kişiyi ayırmaya çalışır.Güzel kişi der ki.”O benim refakatim,O benim dostumdur hiçbir şekilde Onu yalnız bırakmam.Eğer siz sorgulama için görevlendirildiyseniz,görevinizi yapınız.Onun cennete girmesini kabul ettirinceye kadar terk edemem. Sonra ölmüş arkadaşına döner der ki, ”Ben, bazen yüksek sesle bazen de kısık sesle okuduğun Kur’anım.Endişe etme,Münker ve Nekirin sorgusundan sonra üzüntü duymayacaksın.Sorgulama bitince güzel kişi Onun için Meleul Aladan(semadaki meleklerden)misk kokusuyla bezenmiş bir döşek hazırlar.
    Allahın Resulu(SAV) demiştir ki:Hesap gününde ne bir Peygamber,ne de bir melek, Allahın indinde Kur’andan daha imtiyazlı bir şefaatçi olamayacaktır.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hesap gününde Kurandan başka şefaatçiniz yokk..
    emeğin sağlık

hesap gününde Kurandan başka şefaatçiniz yokk.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tedavİsİ Yokk

Tedavİsİ Yokk

Aşağıda maddelerle analtılan durumların tedavisi yokmuş 01-Kardan Adama Tekme Atma Veya Bozmaya Calışma 02- Yeni Atılmış Bir Betona Basma Veya İsim, Numara Yazma 03- Gazete ve Dergilerdeki Resimlere Sakal, Bıyık ve Gözlük Yapma 04- En İyi Arabayı Ben Kullanıyorum Zannetme 05- Cep Telefonu Kullanımının Yasak Olduğu Yerlerde İllede Tel İle Konuşma 06- Kar Topunun İcine Buz Koymak...
  2. Her günüme bir başka uyanıyorum acemi yüreğim

Her günüme bir başka uyanıyorum acemi yüreğim

Her güne bir başka uyanıyor acemi yüreğim. Deniz, kokusuna küsmüş sanki. Çünkü ne kadar söylenmesi gereken söz varsa susmuş. Söz geçiremediğim deli taylarım var çünkü: “Söze daha zaman var” diyor! Oysa biliyorum ki, yaşam kendini yenileyerek yürüyor... Yineleyerek değil! Derin bir nefes alıyorum. Sonra hangi dağın beni saklayacağı sorgulanıyor. Çünkü suç işlemekten korkuyorum....
  3. hedefim yokk:(

hedefim yokk:(

merhaba arkadaşlar.yine meslek seçme ile ilgili sorunum var.bu sene okulda son senem ygs ye gireceğim ama henüz bir hedefim yok.tm bölümündeyim.ingilizce işletme iyi gibi geliyor ama herhangi bir ünide okumamam gerek sanırım.iş olnakları için iyi bir üni olması gerek.aklım çok karışık seçemiyorum.bana meslek konusuda fikir verir misiniz:/
  4. Çatlama günümü nasıl hesaplarım

Çatlama günümü nasıl hesaplarım

07.02.2012 de adet oldum.yumurta catlama günümü nasıl hesaplarım,bı oğlum olsun istiyorum da
  5. İbrahim Tatlıses Twitter Hesabından Sevgililer Gününü Kutladı

İbrahim Tatlıses Twitter Hesabından Sevgililer Gününü Kutladı

ibrahim tatlıses haberleri, ibrahim tatlıses sevgililer günü, ibrahim tatlıses twitter Sevgili melekler, kasım ayında sürpriz bir şekilde eşi Ayşegül Yıldız'dan ayrılan İbrahim Tatlıses sevgililer günü için twitter hesabna kızı Ada'nın resmini koyarak şu notu düştü... "Benimde artık bir SEVGİLİM var, çocuklarımın en küçüğü Benim ALTIN ufağım, ELİF ADA..!! Canım o benim canım...

Sayfayı Paylaş