gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

hesap sormuyorum hayattan..............

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Doğarken çıplak Ölürken çıplak Eğsime olmuş aradaki zaman farkı
    Ne anlatayım
    Üzeri çizik yarımı kırık plak
    Romantik desem değil
    Olmaya çalışsam beyhude
    Benim adım aykırı

İkiye böldüm dünyayı
    Bir üstü saydam
    Bir üstü çirkef
    Döndürdüm ikinci perdeden sayfayı
    Bir satırı sevap
    Bir satırı günah

Gözlerimi açtım
    Somurtulan ben
    Öpülen ben
    Vefa...sızlığın ardına takılan ben
    Gördüm ki mutluluk kanlı kafes
    Tıkılıp kaldı canda nefes

Çakılan ben
    Sökülen ben
    Her beş yılda ağzımda kerpeten
    Gülerek geçtiğimiz köprüden
    Ölerek seviştiğimiz yürekten
    Hesap sormuyorum

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    çok güzel emeğine sağlık tşkler...

hesap sormuyorum hayattan.............. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hesap / hesaba çekilmek

Hesap / hesaba çekilmek

Kar ve zarar hesabı yapmak, iktisat ederek sıkıntı çekmemeye, Rakamlarla yapılan her çeşit işlem, -lehte yahut aleyhte olsun- kesin ve şaşsaz veri ve bilgilere, insanın eline geçecek yahut karşısına çıkacak bariz sonuçlara; Kazancından hesaba çekilmek hhelal kazancın hesabının, haram kazancım ise azabının olduğu ihtarına, Hesabını kolay bir şekilde verdiğini görmek hanımın dindar ve münis...
  2. hesap

hesap

Rüyada hesap çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Olumludur.Rüyasinda hesap yaptigini görmek mal ile tabir edilir. Kendisinin bir isten dolayi hesabinin yapildigini gören, eziyete ve mihnete düser. Biriyle hesaplastigini gören, onu bir zahmete sokar. Bir baska rivayete görede: Rüyada ölü için görülen hesap, o ölünün azapta oldugu sekilde yorumlanir. Kendi nefsiyle hesaplastigini gören kimse...
  3. Hakan Altun - Sormuyorum

Hakan Altun - Sormuyorum

hakan altun sormuyorum Bİr Karar Ver Artik Ne Olursun, Yoruldum Beklemekten... Ya Evet De Bana Yada Hayir, Usandim Sevmekten.. Sevmİyor Muydun SÖyle,, Bİr Heves Mİydİ?benle.. Ne Olur Bunlar Yalan De Canim, Dayanamam Kİ..... Sormuyorum Bu Defa Arar Misin Dİye Soruyorum Senİ Yildizlara,gecelere.. Sormuyorum Bu Defa Gelİr Mİsİn Dİye Beklİyorum Çaresİzce..
  4. hayat sorar hesabını ......

hayat sorar hesabını ......

Susmak en büyük çığlıktır” derler…Susmak içinde kopan fırtınalara rağmen sessiz ve sakin bir liman gibi görünmektir.Susmak içindeki yangını göz yaşlarınla söndürmektir. Susmak Bazen En Büyük Cığlıktır.. Susmak zorundasındır;çünkü sana yakışan budur.. Susmak zorundasındır;çünkü en güzel cevabın budur.. Susmak zorundasınd......ır;çünkü suskunluğun en güzel dileklerini gizler içinde.. Susmak...
  5. Altın hesabı

Altın hesabı

Kızlar Altın hesabı açmak istiyorum, aranızda açan varmı. Hangi Banka yapıyor?

Sayfayı Paylaş