gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Hey gidi günler heeey

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Hey gidi günler heeey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bjk ve Fener hey gidi günler heey

Bjk ve Fener hey gidi günler heey

bjk lif örnekleri lüf modelleri fb lif örnekleri lüf beşiktaş Eskiden herşey daha mı güzeldi, yoksa banamı öyle geliyor... Nedense eskileri özlüyorum... Eski bayramları.. Eski sokağımızda amcamla yaptığım maçları... kavgaları... :( http://www.youtube.com/watch?v=_7ZMTDA30YI
  2. hey gidi günler ...

hey gidi günler ...

Sözün bittiği an Rüzgarın usul usul şekillendirdiği Kapadokya da sözün bittiği an... Nicolas Reynard. Manavgat ta fotoğraf zamanı Albert Moldvay, 1960 lar. İsmet çalıyor, Cevriye oynuyor... Bruce Dale, 1970 ler. Saraçhane de futbol James P. Blair. Yelkenler gölgelerini Haliç e düşürmüş Gervais Courtellemont. Kıyı kahvesi Gervais Courtellemont, 1923. Hamallar kıyıda...
  3. Hey gidi Istanbul

Hey gidi Istanbul

İlk bakış belki cok klişedir ama gerçekten öyle oldu. Aslında o tiplerden(maço) hiç hoşlanmazdım, ama onun öyle bir cazibesi vardıki beni adeta büyüledi. Ben ondan o kadar farklıydımki, sakin, kendi halinde, bir yığında arkadaslarim vardı, hepsi birbirinden değerli. O da beni beğenmiş ama birbirimizden haberdar degiliz. Bir eğlencemiz vardı okulda, baktım benimle haddinden fazla...

Sayfayı Paylaş