gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Heyecan yaratan minibüs

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

AKP’nin 12. istişare toplantısını yaptığı Kızılcahamam’daki Asya Termal Kaplıca Oteli’nde dün kısa bir süre "dinleme korkusu" yaşandı. Toplantı nedeniyle otelin önündeki boş araziye Turkcell tarafından kurulan minibüs içindeki seyyar baz istasyonu, Başbakanlık koruma polislerinin dikkatini çekti. Korumalar, dinleme şüphesiyle aradıkları minibüsün baz istasyonu olduğunu anlayınca otele geri döndü.

kaynak:hürriyet.com

Heyecan yaratan minibüs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. minibüs diyologları:)

minibüs diyologları:)

SÜRÜCÜ: biraz daha sıkışırmısınız YOLCU: birimizde kucağına gelelimmi SÜRÜCÜ: beyefendi ücretinizi vermediniz YOLCU: uzattım ya almadınmı YOLCU:kaptan akraba olduk daha nere alcan YOLCU: guzuum şu yolda yatan köpeğin yanında indir beni SÜRÜCÜ: anne köpek kalktı gidiyo napıyım) ----------- Yaşlı teyze: "Evladım sağda mübarek bir yerde" M. şoförü: "Az ilerde Camii var,...
  2. minibüs yazıları

minibüs yazıları

Gönlünde yer yoksa bana güzelim; fark etmez ben ayakta da giderim. Bir sana, bir de sabah uykusuna hastayım. Karayollarında değil, senin kollarında öleyim. Vur kalbime hançeri, yüreğim parçalansın; fazla derine inme, çünkü orda sen varsın. Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım. Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza. Öyle birini sev ki, sen ölünce o hiç yasamasın. Sen gökyüzünde doğan...
  3. İstanbul'da minibüs ücretlerine zam

İstanbul'da minibüs ücretlerine zam

İstanbul'da minibüs ücretlerine yüzde 15 zam yapıldı. Zamlı tarife yarından itibaren uygulanacak. İstanbul Minibüsçüler Esnaf Odasından yapılan yazılı açıklamada, yolcu taşıma ücret tarifelerinin son düzenlendiği 27 Aralık 2006'dan bugüne kadar akaryakıt fiyatlarına muhtelif aralıklarla zam yapıldığı, ayrıca lastik, akü, yedek parça ve tamir ücretlerinin büyük ölçüde arttığı ifade edilerek,...
  4. sitedeki heyecan

sitedeki heyecan

selam günlükcük gene ben ben iyiim sağol..:D gelelim konuya bugün sitemizde m.m enler yarışması başladı herkes yavaş yavaş katılmaya başladı ilk oyu ben kullandım valla oyun moyun ama heyecanladnımm çok ciddiye aldım galiba:D:Dneysee bugün kar-tanesi nin doğum günü(ii ki doğdun) dünde zilan ın doğum günüydü(iyiki doğdun) neysee sitede herşey böyle ayrıca kaprislim de mod oldu (hayırlı olsun)...
  5. minibüsteki olay

minibüsteki olay

dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip...

Sayfayı Paylaş