gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

heyecandan 1 kıtayı 2 kere okudum

Konu, 'Hayatın içinden anılarımız' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

O zamanlar daha küçüğüm.5. sınıfta olmam gerek.Ayıptır söylemesi bende güzel şiir okurdum yarışmalara falan giderdim ilkokulda :belge:.1. olurdum bazen her sene aynı kitabı hediye ederlerdi hahaha [​IMG]

Yine bir yarışma var,Cumhuriyet bayramı okuma yarışması.Ben nasıl heyecanlandım zangır zangır titriyorum, kapalı bi salonda bir sürü adamın gözünün içine baka baka jest mimik şuymuş buymuş yapa şiir okuyacağım.Neyse adımı anons ettiler ama ben nasıl heyecanlıyım zangır zangır titriyorum.Çıktım şiir okunan alana,saolsunlar kürsüde yok benim el titriyo bir yandan elimdeki kağıt da titriyor :D hahaha ben orda Ata'm Cumhuriyet diye bağırıyorum amaaaa içimden aha büşra rezil oldun diyorum kendime :) derler ya bir şeyi 40 kere dersen olur :D oldu da..

tam sağ salim 5. kıtaya geldim bitiyo derken ben 6. kıtayı okumadım tekrar 5. kıtayı okudum hahaha :haha: ya burda söyleyince pek komik gelmez belki ama rezaletin daniskası :D

şiir biter bitmez direk lavaboya koşmuştum :D zaten 4. olmuştum :küstüm:

SadmiN bunu beğendi.
heyecandan 1 kıtayı 2 kere okudum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haftada en az 2 kere balik yiyin

haftada en az 2 kere balik yiyin

Günümüzde insanların balık ile ilgili fikirleri çok uç noktalardadır. Kısaca balığı ya çok seviyoruz ya da nefret ediyoruz. Aslında balık, soframızda haftada en az 2 kez yerini alması gereken önemli besinlerden biridir. Yapılan araştırmalar, düzenli olarak balık yemenin sayısız yararı olduğunu kanıtlamıştır. Balık Yemek Neden Bu Kadar Önemli? Doğan Sağlık Grubu Beslenme ve Diyet Uzmanı...
  2. Bir ayda 2 kere doğum yaptırdılar;

Bir ayda 2 kere doğum yaptırdılar;

Bir ayda 2 kere doğum yaptırdılar Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), sağlıktaki vurgunu ortaya çıkardı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bazı üniversite hastanelerinde kan tahlili maliyetlerinin 10 kat yüksek faturalandırıldığını, yapılmayan ameliyatların yapılmış gibi gösterildiğini, serum faturalarının 1 milyon YTL yükseltildiğini kaydetti. HASTALAR BİLE İSYAN ETTİ Basın...
  3. kışlık cüzdan 1-2

kışlık cüzdan 1-2

havalar iyice ısınmadan bu sevimli cüzdanlardan yapabilirsiniz kendinize:party: kardeşimin yaptıkları,çok şekerler:nazar: değil mi:nur:
  4. 1-2 yaş gelişimi

1-2 yaş gelişimi

1 2 yaş,1 2 yaş bebek eğitimi,1 2 yaş bebek gelişimi,1 2 yaş bebek beslenmesi,bebek gelişimi Fiziksel Gelişim ve Hareket Gelişimi: - Bu yıl içinde çocuk büyük bir gelişim gösterir. Daha çok hareket eder hale gelir. - İlk bağımsız adımlarını atabilir. - Objelere ulaşıp onları kaldırabilir ve tek ya da iki elini de kullanarak onları inceleyebilir, itebilir ya da fırlatıp atabilir. - Başparmak...
  5. Kıtalar

Kıtalar

Asya kıtasında hangi ülkeler bulunr

Sayfayı Paylaş