gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

eşimi paylaşmak eşimi paylaşmak istiyorum kocam beni istiyor karımı istiyorum karımı dün akşam bir siteden masterdan reiki uyumlama yani uzaktan enerji akışı yapılacaktı.bende katıldım kendi adımı ve eşimin adını yazdım.eşim başka şehirde bu arada onun haberi yok bundan
    gözlerinizi kapatıp konsantre olmaya çalışın dedi ben de öyle yaptım ama 25 dk falan
    o süre içinde eşimi kendimi ve daha güzel sorunsuz olmasını istediğim evliliğimi düşündüm

ellerimde ve ayaklarımda hafif uyuşmalar oldu enerjiyi hissettim.

sonra eşimi aradım şu saatlerde bişeyler hissettinmi dedim inanılmaz bişey evet çok yoğun hissettim dedi resmen gözümün önünde canlandın dedi
    öyle uyuşma falan hissetmemiş ama olsun oda bişeydir.

sevindim vallahi ne diyeyim

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    çok ilginç gerçekten nasıl bişey acaba dileklerin olucağı bişeymi?

3. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    kısaca anlatılacak bişey değil yaşam enerjinin artması hayata bakışının değişmesi ve daha olumlu düşünme

ben çok araştırdım ve hala araştırmaya devam ediyorum her reiki masterına güvenipte yaptırmıyom yani

4. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    nasıl bişey olduğunu anladım galiba
    sağol canım...

5. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hadi ya gerçekten ilginçmiş ben pek inanmam ama

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  7. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende denemek istiyorum tam böylemiydi başka bişey söyledimi cnm söylediyse yazarmısın

8. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten ten ilginç

9. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç bencede canım sen inanarak yaptığın için olmuştur bu benim düşüncem tabi yaşayan sensin daha iyi anlamışsındır

10. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    salı yada çarşamba günü tekrar deniycem varsa
    tekrar paylaşırım bakalım nolcak

11. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    kız çok kapılma bence ya insan korkar biraz hiç çekinmedin mi canım

12. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    yanlış anlama ama ben pek inanmıyorum böyle şeylere...ama ilginç gerçekten eşininde hissetmesi...

13. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    ilginc cok duydum cevremde bunu uygulayanlar vardi ama firsat bulup arastiramadim, ilk firsatta arastiriyorum umarim bendede ise yarar :D

14. Bilgimeclisi

Bilgimeclisi Forum Okuru

sinektetik enerji ve çıkışı

değerli melekler bu konuda bahsedilen olan biraz farklı bir boyutu vardır. gayem korkutmak veya konuyu baltalamak değildir lakin bilmeniz gerekir katre-i matem yapmış olduğunz iş birnevi sinekinetik enerjinin transferidir.. buda bir nevi pozitif düşünce sinyallerinin yönlendirilmesidir. lakin bilmeniz gereken. yapılan iş tamamen iblis tarafından dünyaya insanları yaratılcarından uzaklaştırmak için ilim adı altında dağıtılması için şeytanlara verdiği bir ilimdir. ve yaptığınız iş doğrudan kafir 3 ( üç ) harfliler tarafından uygulanmaktadır... bunun tespiti uzun süre önce bir çok dini bilim adamları tarafından yapılmıştır... bir ara bende bu konuyu çoooookça araştırmıştım hatta ileriye gittim nesenelerin hareketine kadar... araştırmama dayandı karşıma çıkan bu işi yapan kişi veya kişiler zamanla tamamen özlüklerini yitimiş buna bir mucize gözü ve kendilerini seçilmiş kişi gibi görmelerine kadar gitmiştir. ve bu işi gerçekten ciddi gözlerle bakıyor olmaları idi...

ilginiz için teşekkülrer.

15. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya ciddimisin korktum şimdi
    benimde şüphelerim var ileriye gitmeyi düşünüyodum araştırıyordum ama artık vazgeçiyorum
    verdiğin bilgiler için teşekkür ederim
    ama aura çakra biyoenerji falan bunlar normal şeyler değilmi her insanda farklıdır çakraları açmak aurayı genişletmek falan bu konularda ne düşünüyosun

heyecanımı paylaşmak istiyorum-ilk deneyimimdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paylaşmak

Paylaşmak

Rüyada bir malı, bir kısmeti paylaşmak iyilik yapmaktır.
  2. Linet Paylaşmak istiyorum albümü çıktı

Linet Paylaşmak istiyorum albümü çıktı

LİNET, 10 YILLIK SUSKUNLUĞUNU 'PAYLAŞMAK İSTİYORUM' İSİMLİ ALBÜMÜ İLE BOZDU. 'Tartışmasız şu anda müzik dünyasının en iyi sesiyim!'... 11 şarkının yer aldığı albümde Orhan Gencebay ve Ferdi Tayfur'un klasikleşmiş şarkılarını seslendiren Linet, Sezen Aksu şarkısı da yorumladı. 10 yıl aradan sonra iddialı olduğunu söyleyen Linet, 'Hiç taviz veremem. En iyi ses bende' diyerek iddiasını ortaya...
  3. Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

Linet Paylaşmak İstiyorum 2009

SANATÇI ADI: Linet ALBÜM ADI: Paylaşmak İstiyorum ALBÜM YILI: 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Kim Özler 02- Yüreğim 03- O Kim Oluyor 04- Çilekeş 05- Derbeder 06- Aşkı Paylaşmak İstiyorum 07- Aşk Ordusu 08- Can Bildim 09- İhanet 10- Aslan Gibi 11- Derbeder (Remix)
  4. Merhabalar.Transeksüel kadın kimliğimi saklamadan tanışmak,paylaşmak istiyorum.

Merhabalar.Transeksüel kadın kimliğimi saklamadan tanışmak,paylaşmak istiyorum.

Merhabalar melek arkadaşlarım. Konunun başlığını gören arkadaşların bazılarının hiç bakmayıp, hemen geçeceğini yada bir kısmının yönetime şikayet edip ( yönetimin tavrını bilmiyorum) engellenmemi siteyeceğini, bir kısmının ise olgunlukla karşılayacağını düşünüyorum. İlk önce kendimi tanıtayım.17 yaşında hormonal tedaviye başlamış, 21 yaşının sonunda cerrahi müdahale ile kadın ****** ***ına...

Sayfayı Paylaş