gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

heyecanın son noktası

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: heyecanın son noktası

mılletın işi gucu yok nerelere cıkyor..emegıne saglık canım

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: heyecanın son noktası

ben asla yapamam böyle bir sporu...ellerine sağlık

heyecanın son noktası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Üniversitesi'nde Seçim Heyecanı

İstanbul Üniversitesi'nde Seçim Heyecanı

Üniversitesi bugün yeni rektörünü seçecek. Bu seçimlerde 13 öğretim üyesi rektörlük için adaylığını koydu. İstanbul Üniversitesi Türkiye'nin en eski üniversitesi. 550 yıllık geçmişiyle Türk akademik hayatının amiral gemisi. Amiral gemisi, şimdi yeni kaptanını seçmeye hazırlanıyor. İstanbul Üniversitesi'nde bu rektör seçimlerinde aday enflasyonu var. 13 aday, rektör koltuğuna oturmak için...
  2. sitedeki heyecan

sitedeki heyecan

selam günlükcük gene ben ben iyiim sağol..:D gelelim konuya bugün sitemizde m.m enler yarışması başladı herkes yavaş yavaş katılmaya başladı ilk oyu ben kullandım valla oyun moyun ama heyecanladnımm çok ciddiye aldım galiba:D:Dneysee bugün kar-tanesi nin doğum günü(ii ki doğdun) dünde zilan ın doğum günüydü(iyiki doğdun) neysee sitede herşey böyle ayrıca kaprislim de mod oldu (hayırlı olsun)...
  3. saçlarınıza heyecan katın

saçlarınıza heyecan katın

saclar Saçlarımız bedensel ve ruhsal halimizin aynaları. Hasta ya da sağlıklı olmamız onları da etkiliyor. O kadar ki psikoloji ve saç konusundaki araştırmalar kuaförler tarafından yakın takibe alınmış durumda. Önemli olan içsel armoninin saçlarımıza sağlıklı olarak yansıması. Saçların mat kırılgan kuru yağlı ve kepekli olmasının altında birçok neden yatıyor olabilir; saç cinsine uygun...
  4. Yasemin Ergene'nin annelik heyecanı

Yasemin Ergene'nin annelik heyecanı

Kaan Han ile Emine Hataylı, önceki gün görkemli bir düğünle evlendi. Yasemin Ergene’nin basına poz verirken minik el çantasıyla karnını kamufle etmeye çalışması dikkatten kaçmadı. Düğünün konukları arasında İzzet Özilhan-Yasemin Ergene çifti de vardı. Yaklaşık 6.5 aylık hamile olan Ergene’nin basına poz verirken minik el çantasıyla karnını kamufle etmeye çalışması dikkatten kaçmadı.
  5. Adım adım annelik heyecanı

Adım adım annelik heyecanı

1. Yüzyılda anne olmak zor… Ancak günümüzün bilinçli kadınları artık anneliğe sağlıklı bir hamilelikle başlıyor ve sağlıklı çocuklar yetiştirmek için sürekli kendilerini geliştiriyor. Cevap: adım adım annelik heyecanı Anadolu Sağlık Merkezi doktorları anneliğe hazırlanan anne olmak üzere olan ve çocuk sahibi olan kadınlara hamileliğe hazırlıktan çocuk büyütmeye kadar birçok konuda...

Sayfayı Paylaş