heyecanla bebegimi bekliyorum

irin_tatl_uyuyan_bebek_111.jpg

Mrb kızlar ben de nisan annesi olacağım hayırlısıyla.24 nisan gibi görünüyor doğum.Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almamızı da nasip etsin inş...

mrb arkadaslar ben nisan ayinda kücük melegimi kucagima alicam kismetse simdedin onunu merak ediyorum biliyorum önümde daha cok uzun bir yol var ama o yolu biz bebegimle birliket yürücez ilk bebegimd egil bu 3cü olcak ama ilkde digerledide ayni heyecan cünki canimdan can benden bir parca bebegimi cok seviyorum bebegim icin cok guzel planlarim var allah kismet ederse
Canım merhaba tebrik ediyorum seni sağlıkla kucağına al inşallah...
Bende gecen cumartesi öğrendim hamile olduğumu şuanda 4,5 haftalık kısmetse bende mayısta doğum yapıcam senin gibi çok heyecanlığım...

Canım merhaba tebrik ediyorum seni sağlıkla kucağına al inşallah...
Bende gecen cumartesi öğrendim hamile olduğumu şuanda 4,5 haftalık kısmetse bende mayısta doğum yapıcam senin gibi çok heyecanlığım...

cnm seninde bebegin hayirli olsun allah tamamini erdirsin kucagina almayi nasip etsin ins benim bebegim 11,haftasinda uzun bi yol var önümde ama zaman cabuk geciyor cinsiyetini merak ediyorum 2kizim var hayirlisi ve saglikli olsun ama gönlüm erkek bebek istiyor bakalim hayirlisi

allah bebislerimize saglik sihhat bizede kolay dogumlar nasip etsin ins :)
Subat anne adayindan selamlar :)

Son düzenleme:
Geri