gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Heyecanlanınca değişen tişört

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu tişörtü giymeden önce bir kere değil iki kere hatta üç kere düşünmelisiniz. Çünkü üzerindeki kalpler heyecanlı anlarınızda artıyor (normal hallerinden daha da belirgin hale geliyor) ve bu sizi istemediğiniz anlarda ele verebilir. Özellikle hoşlandığınız birisiyle yakınlaştığınızda bu tişört sizi utanç verici bir duruma düşürebilir yada sınavda kopya çekerken başınızı derde sokabilir. [​IMG]

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Heyecanlanınca değişen tişört
    Sevdiğimin yanındaa istediği kadar heycanlı oldugumu gostersin işime gelir amaa kopya çekerken gizli bir iş cevirmem gerektiğindeee... veya eğlenmediğiniz bir insanın yanındaa heycanlı numaası yapmak gerektiğinde tshirt ele verebilir.... bencede çok kotu bir durumaa sokabilir insanı... fakat genede bole bir tshirtüm olsun isterdim
    paylaşım için teşekkürler.

3. SUDEMİR

SUDEMİR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Heyecanlanınca değişen tişört

fotodaki kız niye heyecanLanıyor..çocuk elini omuzuna attı diye mi heyecanlanmaya mı programLanmışş

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bence her yere uymaz:D

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben sevdiğimin yanında özellikle giyerim ki anlasın onu ne kadar çok sevdiğimi:D ama sınavda olmaz:D:D

6. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilginçççççççççç

7. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    değişikmiş ama gereksiz

8. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    benim kocaya giydirmek lazım

9. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

Heyecanlanınca değişen tişört konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Değişen Sizin Kalbiniz

Değişen Sizin Kalbiniz

Bir padişah, bir iki vezirini ve diğer erkandan birkaçını yanına alarak payitahta (başkente) yakın yerleşim merkezlerinde bir gezintiye çıkmıştı Payitahttan ayrılıp bir kaç saatlik bir yol katettikten sonra yolları üzerindeki bir nar bahçesinin kıyısında dinlenme molası verdiler Olgunlaşmış, tam kıvamını bulmuş olan narlar insanın iştahını kabartıyordu Padişah bahçe içinde çalışmakta olan...
  2. Tişörtler

Tişörtler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aslı - Değişen Kim

Aslı - Değişen Kim

Aslı - Değişen Kim gizlemek kolaydı her şeyi yaşanmamış gibi gösterirken sakladım tüm gerçeği sildim hepsini birer birer değişen kim ben miyim yoksa sen misin? sonsuzluğa güvenmedim çaresizliğin içinde inandığım tüm doğrular kayboldu hepsi birer birer.
  4. Heyecanlanınca Değişen T-Shirt

Heyecanlanınca Değişen T-Shirt

Bu tişörtü giymeden önce bir kere değil iki kere hatta üç kere düşünmelisiniz. Çünkü üzerindeki kalpler heyecanlı anlarınızda artıyor (normal hallerinden daha da belirgin hale geliyor) ve bu sizi istemediğiniz anlarda ele verebilir. Özellikle hoşlandığınız birisiyle yakınlaştığınızda bu tişört sizi utanç verici bir duruma düşürebilir yada sınavda kopya çekerken başınızı derde sokabilir.
  5. heyecanlanınca değişen T-shirt....bakın hele bi....

heyecanlanınca değişen T-shirt....bakın hele bi....

amanın daha neler göreceğiz biz böle bir duygularımız gizliydi onlarda artık ortada olacak.....işte heyecanlanınca değişen tişört modelimiz.... Bu tişörtü giymeden önce bir kere değil iki kere hatta üç kere düşünmelisiniz. Çünkü üzerindeki kalpler heyecanlı anlarınızda artıyor (normal hallerinden daha da belirgin hale geliyor) ve bu sizi istemediğiniz anlarda ele verebilir. Özellikle...

Sayfayı Paylaş