gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Heykel yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

heykel yapımı, tekniği, nasıl yapılır, sanatı, hakkında bilgiler ve örnekler burada arkadaşlar.
    Biz klavyeye basıp iki kelime yazmaktan ve kendimizi geliştirecek aktivitelere zaman ayırmaktan üşenip, miskin miskin pineklerken, adamlar heykel yapıyor. O da yetmiyor, karakalem örneklerinden esinlenipte onu heykel sanatına icra ediyor.

Sevgili Melek'lerim, şimdi sizlere sunacağım heykel sanatı örneklerini gördüğünüz de eminim ki, yukarıda sarf ettiğim cümlelerin, her bir kelimesine sizde tabiri caizse kalıbınızı basacaksınız :) Bu biraz argo oldu, o zaman biraz kibarlaşalım ve "imzanızı atacaksınız" diyelim :) "Aman bu *****'da ne diyor böyle" demeyin, bakında hak verin:A

Bu Karakalem çalışmasının heykele dönüştüğünün kare kare resimleri:)

Hak verdiniz değil mi bana?
    Demedi demeyin, *****'ı dinleyin kalkın da bir silkelenin, kendinize gelin :A

Sevgilerimle...

Meleklermekani.com

Editör Admin - *****

ßeLeN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu tamam on numara heylekl olmuş ama bunu Türkiyede yada sitemizde yapabilecek birisi yada birileri var mı merak ediyorum :D:D

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Nasıl bir sanattır bu karakaleme bile hayran hayran bakarken bu nedir nasıl bir çalışmadır. yapanı tebrik ediyorum ne denilebilir ki başka.

Heykel yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sudan Heykeller...

Sudan Heykeller...

William Pye suyun özelliklerini zorlayarak heykeller yapıyor. Hava akımını kullanarak yaptığı çalışmalar dinamik bir görüntü oluşturuyor. Yüzey geriliminin suyun akışında yarattığı dalgaları kullanarak yaptığı heykeller ise pek çok binada ve kamusal alanda kullanılmış
  2. photoshopla insandan heykel yapımı

photoshopla insandan heykel yapımı

Photoshop ile Mask ve Burning Tool araçlarını kullanarak bire resimi heykel şekline ( heykel resmi de olması şart) dönüştürebilirsiniz. Aşağıdaki iki resim referans olarak kullanılmıştır. Bu derste amaç bir refrans odjesi kullanarak nasıl değişik etkiler elde edeceğinizi öğreneceksiniz. Referans ( key) olarak kullanılacak heykel resmi Hopkins’in resmi (heykele dönüştürlecek resim)...
  3. Buzdan Heykeller

Buzdan Heykeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. yıkın heykellerimi........

yıkın heykellerimi........

Ey milletim Ben Mustafa Kemal'im Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim Hala en hakiki mürşit değilse ilim Kurusun damağım dilim Özür dilerim Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi Özgürlük hala En yüce değer Değilse eğer Prangalı kalsın diyorsanız köleler Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi Yoksa çağdaş medeniyetin bir anlamı Ortaçağa taşımak...
  5. Yıkın heykellerimi

Yıkın heykellerimi

YIKIN HEYKELLERİMİ ''EY MİLLETİM, BEN,MUSTAFA KEMAL'İM ÇAĞIN GERİSİNDE KALDIYSA DÜŞÜNCELERİM HALA EN HAKİKİ MÜRŞİT DEĞİLSE İLİM KURUSUN DAMAĞIM,DİLİM ÖZÜR DİLERİM.. UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... ÖZGÜRLÜK HALA EN YÜCE DEGER DEĞİLSE EĞER.. PRANGALI KALSIN DİYORSANIZ KÖLELER UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... YOKSA ,ÇAĞDAŞ MEDENİYETİN BİR...

Sayfayı Paylaş