gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

heykelini yapacağım!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

heykelini yapacağım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sudan Heykeller...

Sudan Heykeller...

William Pye suyun özelliklerini zorlayarak heykeller yapıyor. Hava akımını kullanarak yaptığı çalışmalar dinamik bir görüntü oluşturuyor. Yüzey geriliminin suyun akışında yarattığı dalgaları kullanarak yaptığı heykeller ise pek çok binada ve kamusal alanda kullanılmış
  2. Buzdan Heykeller

Buzdan Heykeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yıkın heykellerimi!

yıkın heykellerimi!

Ey milletim, Ben Mustafa Kemal'im... Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim, Hala "en hakiki mürşit" değilse ilim Kurusun damağım dilim, Özür dilerim... Unutun tüm dediklerimi. Yıkın diktiğiniz heykellerimi... Özgürlük hala En yüce değer Değilse eğer... "Prangalı kalsın" diyorsanız, köleler... Unutun tüm dediklerimi. Yıkın diktiğiniz heykellerimi......
  4. yıkın heykellerimi........

yıkın heykellerimi........

Ey milletim Ben Mustafa Kemal'im Çağın gerisinde kaldıysa düşüncelerim Hala en hakiki mürşit değilse ilim Kurusun damağım dilim Özür dilerim Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi Özgürlük hala En yüce değer Değilse eğer Prangalı kalsın diyorsanız köleler Unutun tüm dediklerimi Yıkın diktiğiniz heykellerimi Yoksa çağdaş medeniyetin bir anlamı Ortaçağa taşımak...
  5. Yıkın heykellerimi

Yıkın heykellerimi

YIKIN HEYKELLERİMİ ''EY MİLLETİM, BEN,MUSTAFA KEMAL'İM ÇAĞIN GERİSİNDE KALDIYSA DÜŞÜNCELERİM HALA EN HAKİKİ MÜRŞİT DEĞİLSE İLİM KURUSUN DAMAĞIM,DİLİM ÖZÜR DİLERİM.. UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... ÖZGÜRLÜK HALA EN YÜCE DEGER DEĞİLSE EĞER.. PRANGALI KALSIN DİYORSANIZ KÖLELER UNUTUN TÜM DEDİKLERİMİ, YIKIN..! DİKTİĞİNİZ HEYKELLERİMİ... YOKSA ,ÇAĞDAŞ MEDENİYETİN BİR...

Sayfayı Paylaş