gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Heyy Bak Bi Bakkkk

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

2. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Aaaaa olmadı ama şimdi...: P :D

Heyy Bak Bi Bakkkk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi bakın amaaaa

bi bakın amaaaa

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. şş bi bakın..

şş bi bakın..

Yeniyim arkadaslar bende burda cok gusel gececek zaman cokkk güzell...SİZCE?
  3. Bi bakın kızlar

Bi bakın kızlar

Ya aslında doktora gidicem ama gitmeyi bekliyemedim .Benim normalde adetim hiç şaşmazdı ve adet olmama daha 2 hafta vardı.Ve adet oldum çok az oldum tabi.1gün bile değil sonra bişey yok aşırı karın ağrısı var ama bişey yok.Hiç düzensizlik yaşamamştım bu konuda ilk kez annem stresten flan olmuştur diyo ama sizide hiç böyle oldumu.Yani öyle bi damlalık bişeydi daha da hiç bişey gelmedi.
  4. kızlar bide bunlara bakın.......

kızlar bide bunlara bakın.......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. kızlarr  teste  bi bakın

kızlarr teste bi bakın

Kızlar merhaba acaba bu test sonucuna göre hamile miyim ? Resmini atıyorum ne diyorsunuz. ?

Sayfayı Paylaş