gebe
  1. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113

Heyyyyyy Bayanlar çok acil bakınnn :D:D

Konu, 'Moda Güncel' kısmında EnCey tarafından paylaşıldı.

Sizden ufacık bir ricam var bu çantayı daha önce gören varsa İstanbul avrupa yakasında muhakkak bana söylesin lütfen bulmam lazım bu çantadan :cry:

Ekli Dosyalar:

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Satın almak için mi soruyorsunuz yoksa kayıp mı ettiniz :)

EnCey bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    satın almak istiyormuş sadminim ama bulamamış yada tükenmiş sanırım istanbulda oturanlardan yardım istiyorr gören varsa diyeee

sanki kayıp ilanı vermiş amaa hahaha

bebekyüzlüm ve EnCey bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

encey bizim pazarda hayli yüklü meblağlarla bu marka çantalar satılıyor,bir bakarım unutmazsam senin için :tik:

EnCey bunu beğendi.
  5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    yaaa cemoşş niye dalga geçiyorsun:D:D Allah Allahhh xD Bak nasıl dikkat çekiyo :D:D Hayır Sadmin hediye olaraktan alacağım ama buna benzer bulamıyorum diye bir paylaşayım istedim :)
    Titanım gözüm sağolasın bi bakıver zahmet olmazsa :/ bak delikli ve pembeli hatta içinde cüzdanıda oluyormuş... bulursam 2tane alacağım kuzenle bana :D:D

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Titancım Ayrıca ben iyi bi pazarlık ederim satıcı borçlu çıkar hahaha

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Encey heryerde görüyorum ben bu çantalardan Fındıkzade-Cuma pazarında hemen hemen her tezgahta satılıyor...Evin o taraflara yakınsa cuma günü pazara bir bak derim :)

EnCey bunu beğendi.
  8. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    kolay gelsin cnm ne diyeyim:(

EnCey bunu beğendi.
  9. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Pasika çok teşekkür ederim bu cuma değilde haftaya kesin giderim çok sağol.... :)

PaSikA bunu beğendi.
  10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşım aynısını bahçeşehir pazarından almıştı yine var mıdır bilmiyorum ama daha güzellerini de bulabilirsin orada...

EnCey bunu beğendi.
  11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Louis Vuitton 2009 sezon modellerinden bir model. Bu markanın satış noktalarından( nette bulabilirsin) bulabilir, daha kolayı var internet alış-veriş sitelerinden de ( özellikle ayakkabı ve çanta satan) temin edebilirsin.

Bende bu çantayı görmüştüm beğenmiştim.

EnCey bunu beğendi.
  12. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Sağol ßelenim benim kuzen beğenmiş ona alıcam ve kendimede alayım diyorum hoşuma gitti çok :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  13. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Acık tuzlu amma :D:D

EnCey bunu beğendi.
Heyyyyyy Bayanlar çok acil bakınnn :D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bayanlara ehliyet verirsen :D

Bayanlara ehliyet verirsen :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çok üzgünüm Azade :D

Çok üzgünüm Azade :D

Bir gün azadelere gitmiştim bizde evde durmak istemedik hemen parka gittik giderken birileri oradan ıslık çalıp şunlara bak mı ne öğle bişi dediler ama biz nasıl gülüyoruz azadeyle anlaama görmeniz lazım :D işte sonra parka vardık orada bir grup erkek vardı 4-5 kişilerdi galiba çardak gibi bir yerde oturuyorlardı bizde bilerek önlerinden geçtik :loco: :puf: sağ tarafa doğru yürüdük :D 2 bank...
  3. Acil ev ariyoruz :D

Acil ev ariyoruz :D

Kimin icin mi ev ariyoruz ?? Hele siz bir okuyunda anlarsiniz kimin icin oldugunu :D Orta Anadolu köylerinden birinden ötekine gelin götürülürken Kızılırmak'tan geçen gelin alayı köprünün yıkılması üzerine suya dökülmüş, bu arada gelin de kaybolmuştur. Bu çok acıklı olay toplumu öyle etkilemiş ki dalga dalga bütün yurda yayılmıştır. Bu ağıt o acı ile yakılmıştır. Sözü de, ezgisi de...
  4. bayanlara inanılmaz kolaylık :D

bayanlara inanılmaz kolaylık :D

Bayanlarda sütyen devrini kapatan harika bant bare up göğsü toparlayıcı ve dik tutucu özelliğe sahiptir.Özel yapısı sayesinde su geçirmeyen bant extra güçlü yapışkan özelliği sayesinde ne kadar hareket ederseniz edin asla düşmüyor.Deri dokusuna yakın özel kadifemsi yapısı sayesinde teni tahriş etmesi olanaksızdır.Bantın nefes alan dokusu yumuşak cilde asla zarar vermez. Ayrıca hipoalerjenik ve...

Sayfayı Paylaş