gebe
  1. betül34

betül34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

HGC Tahlil sonucum

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında betül34 tarafından paylaşıldı.

Kızlar gene dayanamadım kan tahlili yaptırdım :) Adetime 10 gün var. Bazı belirtiler yaşıyorum şüphelendim. Sonucum 6.38 size nasıl ?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba mense 10 gün kala test sonucu şüpheli .Gecikmeniz olunca tekrar test yapın.8 ve üstü değer gebelik olarak kabul ediliyor

HGC Tahlil sonucum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. idrar tahlili

idrar tahlili

idrar tahlili okuma çevremizde bazı insanlar vardır harbi karikatür gibilerdir.onlar konuştukça sen basarsın kahkahayı...işte onlardan biri sizlerle...:zuha::zuha: Bi kaç hafta önce tahlil vermek için labaratuardaydım. Neyse hemşire önce kan aldı ve idrar tahlili için şu beyaz kaplardan verdi neyse uzatmayayım bide çizgi çekti buraya kadar manasında, dibinde bi yerde yani benden önceki...
  2. Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri
  3. Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Kan Tahlili Sonucuna Göre Beta-Hcg Değerleri

Bu konu kan tahliline göre beta hcg değerlerine yer vermektedir. En garanti gebelik testi kan yolu ile yapılan testtir. Kan testinde beta hcg değerlerine göre hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Aşağıda ki tablolarda haftalara göre beta hcg değerlerine yer verilmiştir.
  4. Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler

Kan tahlili sonucuna göre BHCG Beta hcg değerleri ve değerlendirmeler Gebelik sürecinde erkenden hamile olduğunuzi öğrendiniz ve beta-Hcg değerleriniz elinde ve siz bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsunuz. Bu bölümden sizlerin bhcg sonuçlarınıza göre hamilelik durumunuzu değerlendiriyoruz. Lütfen paylaşımda bulunalım. Sonuçları biz burada sabit konu olarak değerlerin ne anlama geldiklerinide...
  5. progesteron tahlil sonucumu lütfen cevaplarmısınız? yaşım 26 değerlerim normalmi acaba??

progesteron tahlil sonucumu lütfen cevaplarmısınız? yaşım 26 değerlerim normalmi acaba??

progesteron tahlil sonucumu lütfen cevaplarmısınız? yaşım 26 değerlerim normalmi acaba?? progesteron sonuç 4,17 faliküler faz 0,2-1,5 ovulasyon faz 0,8-3,0 luteal faz 1,7-27 postmena poz 0,1-0,8

Sayfayı Paylaş