gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

HGS Kartı İçin Belirlenen 30 TL Bulunma Şartı Neden Kaldırıldı ?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

HGS'de 30 TL Şartı Kalktı HGS'de 30 TL Şartı Kaldırıldı

Sevgili melekler, dün verdiğimiz bir haberde HGS kart için kartta 30 TL bulundurma şartının kaldırıldığını bildirmiştik. Bunun sebebi ile ilgili detayları ekliyoruz...

Daha önce açıklanan kart bakiyesinde 30 lira bulundurma zorunluluğu kaldırıldı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, ücretli geçiş yapılan otoyol ve köprülerde kuyrukların önlenmesi, vatandaşların hizmeti en kısa sürede ve ucuz şekilde alabilmesini sağlamak amacıyla OGS ve KGS'ye alternatif olarak PTT ile Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından kurulan Hızlı Geçiş Sistemi'nin, 17 Eylül 2012 tarihinde hizmete gireceği hatırlatıldı.

HGS Kartı İçin Belirlenen 30 TL Bulunma Şartı Neden Kaldırıldı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 TL limitli kredi kartı

1 TL limitli kredi kartı

Banka, maaş için anlaşma sağladığı işçiye 1 TL limitli iki kredi kartı gönderdi. Sakarya'nın Karasu ilçesinde maaşların elden verme uygulamasının bitirilmesinin ardından ücretlerini banka yoluyla alan bir işçiye anlaştığı banka tarafından limiti 1 TL olan 2 adet kredi kartı gönderildi. İlçede özel bir şirkette çalışan Ali İhsan Karaoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) maaşların elden verme...
  2. Ehliyet İçin Temel Eğitim Şartı

Ehliyet İçin Temel Eğitim Şartı

ehliyet almak için öğrenim şartı ehliyet almak için Sevgili melekler, 12 yıllık zorunlu eğitimin tartışıldığı şu günlerde ehliyet almak için gerekli olan eğitim şartı da değişeceğe benziyor. Zaman gazetesinin yazdığı haberin detayları şöyle; 12 yıllık zorunlu eğitim tartışması, Trafik Kanunu'nda ehliyet için yer alan 'temel eğitim' şartını gündeme getirdi. Mevcut kanunda ehliyet almak...
  3. HGS Kartında 30 TL Bulunması Şartı Kaldırıldı

HGS Kartında 30 TL Bulunması Şartı Kaldırıldı

HGS'de 30 TL Şartı Kalktı HGS'de 30 TL Şartı Kaldırıldı Sevgili melekler, daha önce ayrıntılı bilgiler verdiğimiz HGS'de 30 TL şartı kalktı. Detaylar şöyle... Daha önce açıklanan kart bakiyesinde 30 lira bulundurma zorunluluğu kaldırıldı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, ücretli geçiş yapılan otoyol ve köprülerde kuyrukların önlenmesi,...
  4. Kara Kutu Yayından Kaldırıldı !

Kara Kutu Yayından Kaldırıldı !

Başrollerinde Orhan Kılıç, Sümeyra Koç, Deniz Uğur, Hazım Körmükçü gibi isimler bulunduğu, yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği "Kara Kutu" bir türlü istenilen reytinglere ulaşamayınca bitirilme kararı alındı. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı dizinin senaryosunu Ercan Mehmet Erdem yazıyordu. RTÜK ÇİFTE CEZA KESMİŞTİ Radyo ve Televizyon Üst Kurulu, "Kara Kutu"...
  5. Gebeliğin karın içine yerleşmesi nedir?

Gebeliğin karın içine yerleşmesi nedir?

Gebelik normalde uterus içerisinde yerleşir ve doğuma kadar büyümesine burada devam eder. Uterus dışında tüplerde , overlerde, servikste gebelik oluşmasına dış gebelik (ektopik gebelik) denir. Abdominal gebelikte ise yerleşim bütün bu yerlerin dışında karın içerisinde peritoneal kavitede gerçekleşmektedir. Abdominal gebelik dış gebeliğin bir türü olarak tanımlanabilir. Dış gebeliklerin...

Sayfayı Paylaş