gebe
  1. SU__

SU__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hiç anne adayı yok mu

Konu, 'Gebelik' kısmında SU__ tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar,ben mi göremedim yoksa hiç Anne adayı yok mu:(

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hiç anne adayı yok mu
    adaylığımmı kalmış benim 2 tane aslan gibi (maşallah)oğlum var:DALLAH bağışlarsa

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Hiç anne adayı yok mu

valla benim anne adaylığımdan önce gelin adayı olmam lazım:D:D bilmem anlatabiliyommu:D:Dartı damat adayının gelip beni kandırabilmesi lazım :D:D tabi bende kanarsam:D:Dher ikinizede ALLAH bağışlasın darısı tüm isteyenlerin başına;)

Hiç anne adayı yok mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Slm Hanimlar HİÇ Aranizda Hamİle Olan Yok Mu

Slm Hanimlar HİÇ Aranizda Hamİle Olan Yok Mu

SLM ARKADAŞLARR HİÇ HAMİŞ OLAN YOK MU YAA KONUŞACAK:d040:
  2. Siz hiç anne oldunuz mu

Siz hiç anne oldunuz mu

Siz hiç anne oldunuz mu Filistin’de? > >Buldozerler, cehiz sandığı ve baykuşlar… > >Ya kucağınızda körpecik Mahmud? > >Kıpkızıl kan ve şarapnel parçası… > >Ve gece üç… > >Siz hiç ağladınız mı? > >Ay ışığında? > >…. > >Peki, Çeçenya’da, ya Çeçenya’da > >Üç aylık bebek, bir nine… > >Çıldırdı mı hiç çırılçıplak yavuklun… >...
  3. Hiç Zanmanı Yok

Hiç Zanmanı Yok

çekimlerden konserlerden tanıtımlardan nefes alamayan Hadise biçok teklifide yetişemediği için kabul edemedi.... HADİSE SERT ÇIKTI! HADİSE, YARIŞMA YAKLAŞTIKÇA DİKKAT VE ÇABALARINI BU YARIŞMAYA YOĞUNLAŞTIRDIKLARINI, ADETA ZAMANLA YARIŞTIKLARINI, DOLAYISIYLA BAZI SÖYLEŞİ VE GÖRÜŞME İSTEKLERİNİ ZAMAN YETERSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KABUL EDEMEDİĞİNİ BELİRTTİ.... Hakkında yazılan 'ödül törenine...
  4. polemiğe hiç gerek yok

polemiğe hiç gerek yok

arkadaşlar olan olmuş bırakında taraflar kendisi konuyu çözsün üçüğncü bir ağıza ne gerek var ahh Tuğba Ünsal canlı yayında ortalığı karıştırmay ne gerek vardı..... CANLI YAYINDA ATIŞTILAR! OKAN BAYÜLGEN İLE SEMA ÖZTÜRK ARASINDA YAŞANAN GERGİNLİK, TUBA ÜNSAL'A DERT OLDU. ÜNSAL VE BAYÜLGEN BAKIN CANLI YAYINDA NASIL ATIŞTI. Okan Bayülgen, yarışma programı sunan ve aynı zamanda...
  5. Kalbinin içine bak da söyle: SENİN HİÇ HAYIRHAHIN YOK MU?

Kalbinin içine bak da söyle: SENİN HİÇ HAYIRHAHIN YOK MU?

kalbim içine bak kalbin içine bak kalbimin kalbinin Kalp Kardeşim Olur musun ? Kehânet sevinçlerim yok benim. Yarın aydınlık da olabilir, zifiri karanlık da. Ne mutluluğum daim sürer gider, ne bu hüzün eleverir beni. Yitişler, yokoluşlar, kayboluşlar arasında nice boşlukları atlarım öteden bir nefhâ ile. Şimdi kasvet yüklü bulutlar gibiysem, az sonra mutlu-mesûd yayılabilirim mavi göklere.....

Sayfayı Paylaş