gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Hiç AyaKkaBı giYmeDi ; Sonuç =)

Konu, 'Çöplük' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hiç AyaKkaBı giYmeDi ; Sonuç =)

iyğğyykkk bu ne be ayaklar resmen asfalt olmuş abovv

Hiç AyaKkaBı giYmeDi ; Sonuç =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Abiye Ayakkabı Yarışması Sonucu

En Güzel Abiye Ayakkabı Yarışması Sonucu

En güzel abiye ayakkabı yarışmamızın anketi bugün sona erdi melekler...Birinci sizin oylarınızla belirlendi.... Vee birinci 23 oyla 3.resimdeki ayakkabının sahibi Nese355 oldu... ikinci 8 oyla 5.resimdeki ayakkabının sahibi Lalezar üçüncü ise 7 oyla 6.resimdeki ayakkabının sahibi Tuqce_ olmuştur. Yarışmaya katılan ve kazanan bütün melekleri tebrik ediyorum... Repler hanenize...
  2. En Güzel Ayakkabı Yarışması Sonucu...

En Güzel Ayakkabı Yarışması Sonucu...

Sevgili melekler, Pasika adminimizin tatilde olması sebebiyle vekaleten ayakkabı yarışması sonucunu ben açıklıyorum. :cheer2:Verdiğiniz oylarla yarışmamız sonuçlandı melekler..:cheer2: Birinci aldığı 7 oyla jnevin :ar4fd: İkinci aldığı 4 oyla Lale_:ar4fd: Üçüncü aldığı 2 oyla ariza olmuştur.:ar4fd: Kızlar sizleri...
  3. hcg sonucu

hcg sonucu

kan testi yaptrdım ve sonuc 272.8 cıktı.doktor dıs gebelık olabılır ıkı gun sonra tekrar test yaptrması lazım demıs.sonuc dusuk mü sizce

Sayfayı Paylaş