gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

hiç bilmem ki sıra kimin!

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hiç bilmem ki sıra kimin aramızda gezer ölüm Halkı bostan edinmiştir dilediğin üzer ölüm

Kiminin belini büker kiminin mülkünü yıkar
    Kiminin dişini söker var gücüyle ezer ölüm

Kiminin alır kardeşin bakmaz döker gözü yaşın
    Hiç onarmaz bağrı başın hayır işten bezer ölüm

Yiğit kişi kocayınca koymaz kendiyi bilince
    Birini koyup gelince gözlerini süzer ölüm

Elbette severiz yâri ibadet et Hakka yürü
    Miskin Yunus söyler bunu ejderhâlar ezer ölüm

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hiç bilmem ki sıra kimin!
    emeğine sağlık

hiç bilmem ki sıra kimin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen hiç ölmedin ki

sen hiç ölmedin ki

gittin beni yalnız bıraktın bu koskocaman dünyada anne... bizde derdi analara söylerler benim derdim çok büyük benim yaram çok büyük kapanmıyor anne.. emir büyük yerden karşı koyamadık , ellerimizden kayıp gittin anne... kalabalıklar içinde yalnızım , ışıksız , nefessizim anne,,, kokunu, sesini , gülüşünü özledim nerdesin anne, acıların bittimi ablamla , abim karşıladımı seni anne, cennetin...
  2. Hiç Bir Şeyi Bilmeden

Hiç Bir Şeyi Bilmeden

hiçbirşeyi bilmeyen kadın hiçbir şeyi bilmeyen kadın oyunu hiçbir şeyi hiçbirşeyi oyunu her Hep daha çok boşvermiş göründüm, daha çok endişelenerek… Daha çok alay ettim kendimle, hayatla… Hep tutarak kendimi, hiç ağlamadım Daha çok gülümsedim, çok kızgındım oysa Daha cesur göründüm, korkudan ölüyordum oysa Daha güçlü gibi göründüm, aklımı kaybetmeye yakınken düşünüp durmaktan Panikten sağa...
  3. o hiç gelmedi ki!!!!

o hiç gelmedi ki!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Neden Hala Yazıyorum Bilmem ki

Neden Hala Yazıyorum Bilmem ki

Ne anlamı var ki bunca şiirin Acemi şair harmanı/darmadağınık Ya da ne bileyim Bir mezar çukuru/kim bilir Mısralarında ömrümü büyüttüğüm İlahi bir kundak belki de Suya yazdığımı biliyor musun Okunmasın diye özlemim Ve sana yazdığımı bütün bu şiirleri Duyasın/bilesin diye beni Biliyor musun Yine de Yaz(a)madıklarımın Yazdıklarımın yanında Dağ gibi olduğunu...

Sayfayı Paylaş