gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hiç bir aşk çalmasın kapılarımı...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

Ne fazlasını istedim senden ne en iyisini aşkın...Yetinmesini bildim hep olduğu kadarıyla..Ne elimi tuttun ne sevdiğini duydum bir kez..Ben hayatta iki kez yakaladım aşkı iki kez kaybettim. Eskisini senle unuttum.Ya şimdi seni kimle unutacağım..Pes ediyorum sevmelere,yenilmelere...Oysa mutlusun sanmıştım azda olsa sevdiğine inanmıştım ben hep sana ait kalmıştım sen sevmeyi başaramadın... Eskilere dair ne kaldıysa benliğimde birer birer fırlattım..Sen gönül eğlendirmek için vardın hep sevmek için değil.Bense hep yanmak için vardım hep ağlamak için...Hiç sevmedin belki,hiç düşünmedin...Peki nasıl bu kadar inandırıcı olabildin..Oysa vermedim sana verdiğim değeri kimseye her şeye vardım seninle... O güzel gülüşün çıkar mı sanıyorsun aklımdan o sesin hala çınlamazmı kulaklarımda kolay değil ceylan bakışlım bir anda silivermek seni hiç kolay değil...ESKİŞEHİR caddeleri lanet ediyor bana senin için akıttığım her göz yaşım beddua ediyor değmez diyor dostlarım...
    Bilmiyorum pişman olup dönermisin geri...?SANMAM…!
    Yada aşkın ne anlama geldiğini öğrenirmisin? Yada
    Bir gün sende severmisin beni..?
    Ben şimdi sensizim,mutsuzum resimlerinidesilmedim bakıyorum
    Şimdi dönüyorum sırtımı yaşanmışlara bi nefret büyütüyorum içimde..
    Seni her görüşümde kin besliyorum aşkın üzerine seni sevmelerin üzerine nefret bırakıyorum.
    Ben seni gerçekten sevmiştim...Şimdi çık Allah için beynimden kimle mutlu olacaksan ona gitt...
    Hiç bir aşk çalmasın kapılarımı...
    rastlarsam bir gün ve artık atma kalbim ben ölümü özledim

2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelll...
    her görüşümde kin besliyorum aşkın üzerine seni sevmelerin üzerine nefret bırakıyorum.

Hiç bir aşk çalmasın kapılarımı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent - Hiçe Açılan Kapılar

Haluk Levent - Hiçe Açılan Kapılar

Hiçe açılan kapılar önündesin Çaresiz mutsuz yapayalnız Nasıl da bezgin bir haldesin Yaşamak bir düş gibi Ölmek hergün uykudan Uyanmak sanki Üzülürsün gecelere Her Adımda bir geçmişe Gülmelisin geleceğe Yaşayacaksın hiç çaren yok Vurup vurup kaçanlara Kazma kürek satanlara Gülmelisin insanlara Yaşayacaksın hiç çaren yok Ölmek hergün uykudan Uyanmak sanki Hiçe açılan kapılar önündesin Çaresiz...
  2. Ferdi Tayfur -çalma dostun kapısını

Ferdi Tayfur -çalma dostun kapısını

Hatıralar mazı oldu Ask içimde sızı oldu Bir gün sende kovulursun Düştün mü ask deryasına İstiyorsan ayrılalım Sende beni unutursun Çalma dostun kapısını Benim gibi kovulursun
  3. Emre Aydın - Çalma Açmam Kapıyı

Emre Aydın - Çalma Açmam Kapıyı

Şimdi ben ne desem boş Ne anlatsam faydasız Sorular var cevapsız bak yüzlerde Tam altı kez düştüm Gör işte ben de öldüm Lütfen konuş konuş benimle Sesini duysam yeter Aynı şeyleri istedik Aynı şeylerde sevindik Herkes gördü ikimizden başka Sesini duysam yeter Şimdi ben ne desem boş Ne anlatsam faydasız Sorular var cevapsız bak yüzlerde Tam altı kez düştüm Gör işte ben de öldüm Lütfen...
  4. Çocuklarınızın odasına kapıyı çalmadan girmeyin

Çocuklarınızın odasına kapıyı çalmadan girmeyin

kapıyı çalmadan girmeyiniz yazısı Prof. Dr. Bengi Semerci, ailelerin çocuklarına mahremiyeti öğretmeleri gerektiğini söyledi ve ekledi: Çocuğunuzun özeline saygı duyun. Kapısını çalmadan odasına girmeyin!.. Çocuklar sınırları bilmeye ihtiyaç duyar. Nerede çıplak olabileceklerini ve nerede giyinik olmaları gerektiğini bilmeleri mutlaka gerekir. Onlara, küvette çıplak olabileceklerini...
  5. Aşk kapıyı çalınca

Aşk kapıyı çalınca

Hep özlediğim, beklediğim aşkın böyle aniden kapımı çalıvereceğini, izin almadan yüreğimde bir köşeye yerleşeceğini hiç düşünmememiştim. Göz göze geldiğimiz anda. Başımdan aşağıya buzlu su dökülmüş gibi hissettim. Bakışları içimi titretti, bilmediğim, tanımadığım bir dünyanın kapıları açılıverdi önümde... Kimde, neydi, hangi sınıfta öğrenciydi, daha önce onu görmemiştim. Bütün gün bu...

Sayfayı Paylaş