gebe
  1. sinemtugra

sinemtugra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    250
    Ödül Puanları:
    0

Hic bir belirti yasamadan hamile kalanlar!

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında sinemtugra tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar benim adetim 2 gün gecikti ama adet olacagima dair hic bir belirti yok.Önceleri adetime 1 hafta 10 gün kala gögüslerim acimaya baslardi ama su an belirtinin b si bile yok:S bu sekilde belirti yasamadan hamile kalaniniz varsa yardimlarinizi ve önerilerinizi bekliyorum lüten yardim edin :( birde bu ay ( haziran) adetime 5 gün kala bir defa calisma oldu,aslinda ümitsiz vakka ama gec döllenme olabilirmi diyede düsünmeden edemiyorum :S

Hic bir belirti yasamadan hamile kalanlar! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir susarsam hic konusmuyacagim

bir susarsam hic konusmuyacagim

BİR SUSARSAM, HİÇ KONUŞMAYACAĞIM.. Evet çok özledim. Bir bakışını bile özledim. Tadım yok, ne kadar uğraşsam da tadım yok işte. Klavyenin hangi tuşuna bassam özlemim çığlık çığlığa, tutamıyorum ki kendimi,harfler ‘toparla bizi’ diye tehditlerde .. Susarsam, biliyorum ki hiç konuşmayacağım.Kaç mevsim geçti oysa..Kaç mevsim başlarken ‘bu seferkini kaldıramayacağım artık! ‘ dedim, hepsini...
  2. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  3. Hamile olduğunuzu gösteren belirtiler

Hamile olduğunuzu gösteren belirtiler

hamile olduğumu bilmiyordum Melekler hamişlikten şüpeleniyorsanız bu belirtilere dikkat ediniz.. regliniz gecikti, hamile olup olmadığınızı merak ediyorsunuz. Henüz test yapmadınız ancak bazı belirtiler hissediyorsunuz ve bunların hamilelik belirtileri olup olmadığını merak ediyorsunuz... Acaba hamile misiniz? Aşağıdaki belirtilerden bir ya da birkaçını yaşıyorsanız ve adetiniz geciktiyse...
  4. belirti olmadan hamile kalanlar varmi

belirti olmadan hamile kalanlar varmi

hamilelik belirtisi olmadan hamile olanlar varmi cok merak ediyorum HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.
  5. Bitkilerle hamile kalanlar ??

Bitkilerle hamile kalanlar ??

9 aylık evliyim Dr.gittim hormonlarım temiz çıktı ama hamile kalamiyorum :(

Sayfayı Paylaş