gebe
  1. destina_

destina_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hiç bir şey için "benimdir" deme

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında destina_ tarafından paylaşıldı.

Hiç bir şey için "BENİMDİR" deme Sadece de ki " YANIMDADIR" Çünkü;
    Ne Toprak,

Ne Altın,
    Ne Sevgili,
    Ne Hayat,
    Ne Ölüm,
    Ne Huzur,
    Ne de Keder,
    Daima Senle Kalmaz.

_H.Lawrence

Hiç bir şey için "benimdir" deme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. oçcuğum ben olmadan hiç bir şey yapamıyor!

oçcuğum ben olmadan hiç bir şey yapamıyor!

Çok uzun zamandan beridir bu şekilde sizlerden gelen mektupları pek yanıtlamadığımı fark ettim. Genelde yazılarımda, sizlerden gelen talepleri ya da, ogünkü gündemle ilgili bir konuyu sizlere açıklamaya çalışıyorum. Sizlerden gelen yazıları ki, hepsi benim için çok değerli, sadece daha geniş bir toplumsal kesitin sorunlarına ayna tutabilecek olanlarını, yine sizlerden izin alarak burada isim...
  2. Ama sen hiç birini bilmedin,Ben de Söyleyemedim...

Ama sen hiç birini bilmedin,Ben de Söyleyemedim...

. Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim... Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim... Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim... Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim... Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım... Düşlerimdeydin hep... Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı... Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm... Sessiz, sakin,...
  3. şimdi de ben bir şey soracam!!!!

şimdi de ben bir şey soracam!!!!

meleklerim başka bir melişimiz hiç aldattınız mı diye sormuş..ben de bunları soracam:aldatılırsanız affeder mısınız??gerçekten düşünelim...tüm vücüdümüzla...evli olsan affeder mıydın??ya bekarsan durum farkeder mıydı?
  4. (h)iç bir şeyindim ..

(h)iç bir şeyindim ..

Beni sende sonsuz kılan neydi? Ellerim neden bu kadar asi? Söylesene… Yüreğim neden bu kadar serseri? (H)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim… -------------------------------------------------------------------------------- (h)iç bir şeyindim… Ve (h)içinde kaybolmak adına gittim… Beni sende sonsuz kılan neydi? Ellerim neden bu kadar asi? Söylesene…...

Sayfayı Paylaş