gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hiç bir yerde bulamayacağınız nick arşivi bakmayan pişman olur!!!

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hiçbir yerde olmayan nickler hiç bi yerde olmayan nickler yol verme nickleri hiçbir sözler her gördüğümü insan sanıyorum |XxX|߀N HaYaTı CeVrIm Dı$ı Ya$ıoRuM HåYåt ߀Ni £nGeLlese NøLùR |XxX| şк ßєภเ๓ ๔ค๓คгlгı๓๔ค๔๏lşคภкเ๓אครคl ßг єtк!»»»ßє$ıк єğlเ๓ßєภเ๓кรค๔єςє єtкאє tєקк«««
    AnLatack HikayeLrm Bitmedi Henüz,AnLaşack DostLarm Tükenmedi!!YorgunLk,KırgınLk Hepsi Gelr Geçr,Her şeye rağmen Yaşamak GüzeL!!
    тαкıℓ вηα нутıη яєηкℓєηѕη ƒαѕℓα тαкıℓмαgσккυѕαgıηα ∂σηєяѕηη

YaLaN DoStUm a.ş.K. DiE BiSi y.O.k.

²ºº6~¦ßا K¿§iÑ N¡©KiM yÚ®£ĞÌm GïB¦~²ºº7~
    [[[[[[[[[aşk;iLkOkUlDa kOm£d!_______OrTa oKuLdA TrAj?d!____lIs?d£ DrAm____ImAm hAtIpT£ hArAm]]]]]]]
    ∂üηуα∂α єşιм вєηzєяιм уσк αмα вєηzємєує çαℓışαη єzιк çσк…

AŞK KENDİNİ BULUNMAZ HİNT KUMAŞI SANMANLA APTALIN TEKİ OLDUĞUNU ANLAMAN ARASINDA GEÇEN ZAMANDIR...

NiCkiNi ßiLe qöRmek İsTeMiyoRum, MsN'yi aÇmaSan iYi eDerSin! MaiLLerim saNa aqıR Mı qeLdi? EnqeLLedim SeNi aFeDerSinnn ...
    » HAYAT BUYSA ÜSTÜ KALSIN »
    **кãя∂ãη ã∂ãмℓãяιη ѕãℓтãηãтι güηє$ göяüη¢єує кã∂ãя∂ιя !
    ηєƒяєтє ѕєνgι∂єη ∂αнα çσк güνєηιяιм çüмкü;ηєƒяєтιη ѕαнтєѕι σℓмαz...
    Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...Elim Telefonda...Kalbim çevrim dışı...

FoRmAt AtTıM aNıLaRıMa...
    ßir ufacıq ilqiyi a$q; iki laf edeni DO$t $ANMA

DerDi oLaNı DinleriM, DerdiM VarSa DerDe YoL aÇaNı SileR GeçeriM..!
    SeN SeN oL ßiR iNsaNa HattindeN FazLa DeğeR VerMe, eĞeR HattindeN FazLa DeğeR VerirseN o iNsaNı ÇoK ÇabuK KaybedersiN..!
    DünyaDa HiÇ KimseYe GüvenMe ÇünKü ßeyaZ GülüN BiLe GölgeSi SiyahTıR...
    bU hAyAtTa Ya tOzU dUmAnI yUtArSıN yAdA tOZu DuMaNa KaTaRsIn...
    sOnUnDa ŞaHtA PiYoNdA AyNı kUtUyA KoNuR...
    ·٠٠•● BuNaLıM MoDuNDaYıM EfKaR'ıM HaT SaFhAdA ·٠٠•●
    Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!
    ' Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi Kayßettim '
    mEdEnİyEt dEdİğİn AçMaKsA bEdEnİ DeSeNe HaYvAnLaR BiZdEn DaHa MeDenİ...
    Üç kuruşluk insana beş kuruşluk değer verirsen yeri gelince o iki kuruşluk farka seni satar...
    MüCaDeLe EdiLeBiLeCeK BiR YoL vArSa hİçBiRşEy İmKaNsIz DeĞiLdİr...
    Acizler şikayet eder, asiller de idare eder!
    вυ нαуαт; iηα∂ıηα вαηα нєяgυη уαρıℓαη ¢σк вαуαт νє кöтü вιя єѕρяi..!
    ....Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....
    нéя кaяéѕι ѕιуaнa вσуaимιş вiя вυLмacaуιм.çözмéуé çaLιşтιкça,içiмdé кaувσLυяѕυи..
    şımaRıqh - uqaLayım isTeiNce laFı koyaRım aMa çHoq haSsaS vE aLıNqaNıM çözeMessiN beNi beN zoR oLaNLaRdaNıM.
    LütFeN YeRLeRe TüKüRMeYiNiZ TüküReCeK O KaDaR SuRat VaRKeN...
    µmµtLârâ kânmâ µmµtLâr ßîr gûn îmkân§izLâsîr hâyâtî tøz Pêmßê yâ§îyørµm §ânmâ,hêr Rênk ßîr gûn §îyâhLâ§îr ...
    [[..DeĞeR veRmek SaDece matematikDe i$e yaRıy0mu$..]]
    ...DÜŞ PEŞİNDEYSEN DÜŞ PEŞİME...
    düNyadaKi bütüN ka$arLar eriCekse eqeR küreseL ısıNmaya [eveT]..!!
    καсιгdιqιи негsеч ісіи ріsмαиlικ duчαгѕи,ріsмαиlικ duчduquи ніс віг ѕеч ісіи ѕαиα αсιмαм...

fuLL time $erefsiz oLucaqına part time insan oLL !!

ваиа daЯвє атаиı вєи наЯвє ѕокаЯıм...
    öLümLé ya$am aRasındaKi incé çizqiniN tam oRtasınDaım ya$amK içiN sßéßim yoqK..öLmK içiNsé çoqkK...

hyaT bi sıNawSa adıMı yazaR çıKarIm..!!

ciddiysen seni dikkate alırımdalga yaparsan bana üstünde sörf yaparım
    Şimdi dersaneli olduk! Cevap anahtarını doldurduk! Yine yetmedi netimiz! KAHROLSUN SINAV SİSTEMİNİZ...

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: hiç bir yerde bulamayacağınız nick arşivi bakmayan pişman olur!!!
    тяαFǺятįѕт σк'đα , Ǻмα γöηтмη ßįzįz HαвяŁяį γσк ¢
    GüŁεяεК КαybεŦŦiКŁεяiήi AğŁαyαяαk Кαzαnαmαzsıή
    hayat üç buçukla dört arasındadır. ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın...
    нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..
    Yalvarırım dön (diyeceğimi mi sandın);sensiz yapamam (gibi mi geliyo sana);sensiz ölürüm(desem yalan olur);çünkü SENİ SEVMİYORUMMM...
    BENİ SEVMİYORSUN DİYE SANMAKİ KALBİM YETİMDİR,ÖLÜRÜMDE YALVARMAM AŞKIM ASALETİMDİR...NESCAFE BİLE 3'Ü BİRARADA Bİ TEK BEN YALNIZIM
    BİRGÜN SENİ UNUTMAK ZORUNDA KALIRSAM AŞKIMIN KÜÇÜKLÜĞÜNE DEĞİL,ÇARESİZLİĞİMİN BÜYÜKLÜĞÜNE İNAN...
    Gözümden akan yaşlar;değerini bilmeyenlere (SaDaKa) olsun....!!!

YİNE KUMSAL SAKİN,,YİNE DENİZ DURGUN,,YİNE GÜNEŞ BATIYOR,,VE BEN YİNE YALNIZIM...
    BeNi çEkEmEyEn AnTeN tAkSıN...
    --------LeRiN --------Ce YaŞaDıĞı Bu dÜnYaDa SeNdE --------Ce YaŞıYoRsAn AdİLiĞiNe BoNcUk TaKtA NAzAr DeĞmEsİn...

●●•нєяşєуι öğяєηdiğiη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•
    hani кüçüккєи вi уєяiм α¢ıуıи¢α öρüуüм∂є gєçѕiи dєяdiиуα… кαℓвiм α¢ıуσя αииєм öρтє gєçsiiiiiN...
    dσĞαякєи αĞℓαdıм αℓdıямαdıиız уαşαякєи αĞℓαdıм iиαимαdıиız вєи öℓüи¢є ѕαкıи αĞℓαмαуıи кαиdıяαмαzѕıиız...
    SeVeN SeVeR…SeVMeYeN YoL aLıR GiDeR…BeNiM DüNYaM HeR TüRLü DöNeR…!!=))
    YA$aMaK içinmi n€f€s AlıYQrUm yQksa...Ölüm€ BiR AdIm dAhA YaKla$Abilm€K içinmi_???
    Ağaçtım çiçek oldum,çiçektim ot oldum,ottum saman oldum.İki şansım var ya ineğin midesine gitmek ya da ateşte yanmak...
    Uğraşamam DünüMLe DünüMdeKiLerLe , BeN bu saaTTEN soNRa YarINa bAKaRIM yaNIMdaKiLeRLE...
    Doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var, her gördüğümü İNSAN sanıyorum...KaLBiMDe HeRKeS eNGeLLi BiTeK SeN oNLiNeSiN..!!

Unuttum sanma sakın....Her köpek havladığında aklımdasın...
    sız εmεкlεrкεn bεn εmεкlı oldum...
    вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя...
    CeSarE†imiN ßi††iĞi yErdE £SaRe†iM ßa$Lar.
    ALém A$ık OLuo Sonna ALkoLiq. ßén Kéndimé A$ıkım Hémdé PLatoniq..!
    £ski Foto ' Lar qißisin taTLı Ama eSkiiiiiiSiinnn

dUrDuRuN dÜnYaYı İnEcEk VaR!!!
    kãrdãn ãdãmLãrIn SãLtãnãtI Güne$ görünCeye kãdãrdIr !
    Há¥áT ¥íÑé...; qíRíş, qéLíşmé, SoNuÇ.. qíríş ; ÑéDéÑşíZ... qéLíşMé ; úMíTşíZ...§oÑuÇ ; GéRéKşíZ.....
    ßir warMış ßir yoKmu$ die başLar bütÜn masaLLar, ßizim ki 0 mishaL...
    αииє вєи мαиyαк oLduм...
    Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir...
    Ben Kubar Kadar Asil, Deligonca Kadar U¢uk, Afgan Gibi Komik, Papix Kadar Lüx & Cocaine Kadar Tehlikeliyim...
    Kimse ßir $eyler İma £tmesin, Kininiz Varsa Suratıma Kusun, Kusamıosanız Susun.!!
    ιηѕαηℓαяι тαηι∂ιк¢α нαуναηℓαяι ∂αнα ¢σк ѕєνιуσяυм...
    [NeFrEtE sEwGiDeN dAa ChOq GüwEnİrİm...çÜnKü nEfReTiN SaHtEsİ olmas..!]
    ∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмιηι αякα∂αş ѕιƒαтιηι тαşιуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм...!
    Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var, Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var..
    EskiDeN aLtıNı çiZDikLeriMin siMDİ ÜstüNü KaRaLIoRum...
    KaLßiM KırıLa KırıLa KıRmaYı dA ÖqRenDi.!!
    Arada ßi kémérini sıkta dü$mésin o sahté ki$iLiin(=

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

emeğine sağlık canım

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık *****

5. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    emegine saglık çok hoşlar:)

hiç bir yerde bulamayacağınız nick arşivi bakmayan pişman olur!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika manzaralar bakmayan pişman valla...

harika manzaralar bakmayan pişman valla...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çok güzeller bakmayan pişman

çok güzeller bakmayan pişman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bakan bir bakmayan bin pişman melekler

bakan bir bakmayan bin pişman melekler

Sayfayı Paylaş